Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párkapcsolatb...

Vannak itt olyan párkapcsolatban élők, ahol csak a férfi dolgozik munkahely hiány, baba, vagy mert megteheti hogy nem dolgozik okok miatt?

Figyelt kérdés

Igaz-e hogy napjainkban az emberek 90%-ban ismerős által kapnak munkahelyi pozíciót?

A ti városotokban is a közmunka van és ennyi a munkahely teremtés?

Vannak olyanok akik mertek úgy gyereket vállalni, hogy csak az apának volt fizetése?

Melyik városban élsz, hogy ennyire nincs munkahely?

Mennyi fizetést kap a párod, férjed, hogy neked nem kell dolgoznod?

Hány éves vagy és hány gyereket tervezel és velük hány-hány évet szeretnél otthon maradni?



2014. ápr. 7. 13:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%

A mi városunkban van jó pár gyár. Szalagra lehet menni, mindig van felvétel.

Párom 215-225 körül keres plusz szüleim támogatnak, én tanulok. 21 éves vagyok, 2-3 gyereket tervezünk, 5-6 évet szeretnék itthon maradni összesen.

2014. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Igaz

Bár a most talan összejövő munkámat álláshirdetés útján találtam.. De úgy néz ki mellé befér egy másik még csak most megyek állásinterjúra,férjem munkahelye..



2 van..de inkább csak romák csinálják a tapasztalataim szerint itt.. A szülőalumban van..de nem nőknek, vagyis nem szívesen alkalmaznak nőke, mer nehéz fizikai munka


3 van munkahely, csak túl sokan vannak rá, mert mindenki azt hiszi itt jobb, így nemcsak a helyi lakosokkal, hanem inkább atöbbitelepülésről pályázok mennyiségével van ond, ez a hely Bp


4

150, kell dolgoznom, de azért megvagyunk ennyiből, az tény,hogy előre nem lépünk ennyiből, plusz annyira hazsontalannak éreztem magam itthon ( 1 év) de volt félretett penzünk, még mindig tart, hisz előtte dolgoztam..


5.

27.. 2--t tervezünk..aztán ebből lehet csak 1 lesz, de lehet 3 is.. Majd meglátjuk hogy jönnek be a számításaink anyagilag, de a még fontosabb, hogyérzelmileg hogy állunk, mennyi türelmünk marad.

Eredeti terv, hogy 2-2 évet..de lehet cpkevesebbet..

Viszont ha a mistani hely összejön, akkor nekem bedolhpgozás kell, elég ha a szülés után pár hőnap kiesik, úgyhogy a férjemmel már pedzegetjük, hogy ő megy "gyesre"

2014. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 24-es!

Jelenleg az én fizetésemet gyakorlatilag nélkülözni tudjuk (mivel nincs is), az ösztöndíjam és a szülői segítség jó része is a megtakarításba megy. Én sosem kértem, de mindig kapunk. A szüleim szíve joga eldönteni, amiért mi csak hálásak lehetünk. Azzal, hogy kapunk tőlük is, lehetőségünk lett arra, hogy spóroljunk, így most van olyan alapunk, hogy még egy kis megtakarítással + kisebb hitellel és családi kölcsönnel megtudjuk venni a lakást, amiben most albérlőkként lakunk.

Kezdő mérnökként is többet fogok keresni a páromnál nyártól, így nem fog gondot okozni az, hogy nagyobb összegeket tudjunk havonta félretenni.

Nem mondom azt, hogy lehetetlen lenne a helyzetünk, ha most összejönne véletlen egy baba, mert van megtakarított pénzünk, ellenben az ésszerűség most azt diktálja, hogy ebből az alapot teremtsük meg a közös családunk életéhez, a többivel pedig már nem lesz probléma.

Én nem látom ezt olyan vészesen. Van kisgyerek a családban, a még használható felszerelések nálunk "családi hagyományként" családról családra vándorolnak, így nem is kell nulláról kezdenünk mindent, ha úgy alakul.

Én úgy gondolom, hogy tudok eléggé reálisan gondolkozni ahhoz, hogy lássam mire tudunk alapozni és meddig ér a takarónk akkor is, ha szülői segítségünk már nem lesz, sőt tartozni fogunk. Még akkor is ha a tojáshéj még a hátsómon van... :) Nem mondom, hogy rögtön esküvő után elkezdünk dolgozni az ügyön, de kb akkorra már úgy gondolom sínre kerül az életünk annyira, hogy belátható időn belülre kerül az esemény.

2014. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk 28 eve en azota nem dolgozom. a ferjem jovedelme boven eleg a megelheteshez. nyugdijat meg itt mindenki kap akar dolgozott akar nem ha betolti a 65. evet.
2015. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!