Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az apámmal...

Mit tegyek hogy az apámmal való kapcsolatom valamerre haladjon? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Apámmal való kapcsolatom borzasztó. Mindig azt mondja hogy hazudok, nem hisz el nekem semmit. (Igazat mondok pedig)

Ha a testvéremmel összeveszek, mindig én kapom a pofont, a bántó szavakat pedig nem érdemlem meg.

A testvéreimnek mindig ad pénzt bulira, ruhára...

Tőlem meg még a barátaim előtt is számon kéri hogy mire kell, ha kérek.

Ha panaszkodom neki, hogy testvérem megbántott vagy valamit nem jól csinált, azt mondja hogy szándékosan akarok rosszat a testvéremnek, hogy én csak anyukámmal szövetkeztem testvérem ellen.

Sajnos megbeszélni nem lehet vele, hiába próbálom, igazam sosem lesz.

Mit tehetnék? Egyre inkább eltávolodnék tőle... De az apám...


2009. dec. 20. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem a helyzetedet,nekem se jó az apámmal a kacsolatom,bár kissé más a szitu,mint nálad!Ha apuddal nem lehet beszélni erről,anyukád próbáltad már bevonni ebbe?Úgy értem ő nem tudna vhogy apukáddal beszélni erről?A másik,hogy mikor ezt az egészet apudnak felhozod ő hogy reagál erre?Meg,hogy próbálod neki ezt az egészet felhozni(pl:támadóan,nagyon finoman stb.)?

2009. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

Anyukám nem tud elérni nála semmit.

Én ha mondom neki, akkor azt mondja hogy én vagyok az értetlen gyerek, mert nem csinálom meg ezt, meg azt, azért reagál mérgesen.

2009. dec. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!