Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Segítsek vagy "fussak" el messzire?

Figyelt kérdés

A férjem napok óta nagyon feszült, a munkája mostanában elég stresszes és ennek én iszom meg a levét.4,5 éve élünk együtt, 2 éve házasodtunk.Kétnaponta kisírom a szemem, mert megbánt. Torka szakadtából üvöltött pár napja is,pedig nem volt igaza.Képes összeveszni velem, azon, hogy van-e itthon kenyér vagy nincs. Nagyon fáj, beszélni nem lehet vele, mert rettentően makacs, és sajnos elhiszi, hogy neki van igaza.Egy-egy hasonló beszélgetésből csak vita lesz.Nagyon szeretem, de már nem bírom. Anyukájával egy húron vagyunk, tudja ő is milyen.Nem tudom mit tegyek!Legszívesebben itt hagynám pár napra,vegye észre magát,és döntse el mit akar,de ezt nem tudom, mert ideköt a munkám, és nem tudnék hová menni.

Anyukám és anyósom is hasonló kaliberű férfival húzta le a fél életét, de hallgatni nem megoldás.


2009. dec. 20. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A pár napra elmenés jó ötletnek tűnik, szerintem legyen ez. HA gondolod, hagyj neki egy levelet, amiben leírod mindezt higgadtan, nyugodtan, de nem dühösen!

Aztán kivárjuk, mi lesz.

2009. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát attól függ, hogy akarod-e ezt tovább folytatni...ha mást nem vegyél ki szabadságot, hogy ott tudd hagyni, de ennek így nem lesz vége. Ha ott maradsz, nem fog változni semmi abban biztos lehetsz. De nemtudom ha egy hét után visszakönyörög magához, mi fog változni egy hónap múlva...
2009. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha még nincsen gyerkőc, akkor az nagy szerencse, mert most még könnyen válthatsz, tessék megkeresni az igazit.
2009. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na ez az. Lehet ideig óráig minden rendben lenne. A szabadság nem egyszerű, nem tudom megoldani,azt meg végképp nem hogy elmennyek, mert tényleg nincs hová.Esetleg szálloda vagy valami, de nincs túl sok pénzem.A rossz az, hogy januártól megszűnik az egyik munkahelyem és így sok pénzem sem lesz.Egyedül nem tudnék boldogulni.Családot terveztünk, és ő még tervezi is.Én most kicsit elbizonytalanodtam.2-szer vetéltem már el, nagyon szeretnénk már egy kisbabát.Anyósom szerint nagyon megváltozatatná, szerintem is.De csupán ezért ne mennék bele egy újabb terhességbe.Arról nem beszélve, hogy szerintem a stressz (ami ő okoz nekem, néha nem tudatosan)vette el tőlem mind a két babát.
2009. dec. 20. 17:38
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire, hogy reagálna.Sokat változott mostanában, nagyon sokat. Világ életében kiszolgálták,elkényeztett, önző és egyáltalán nem empatikus ember mostanában.Régen sem volt az, de nem ennyire.
2009. dec. 20. 17:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet, kiröhögsz, vagy hülyének nézel, de az, hogy nem jön össze nektek a kisbaba, az azért van, mert nem ő a hozzád való férfi, aki az életed párja. sok hasonló példa volt már erre.
2009. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom neked milyen a munkád,de próbáld ki teis....Ordics vele mindenért,aztán mond azt hogy stresszes vagy ameló miatt....Na hogy esne neki?
2009. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretem, és a gyermekem is tőle szeretném, de így nem megy. Minden körülötte forog.Tegnap egyik pillanatról a másikra az egyik bevárásárlóközpontba, míg megálltam a testvéremmel válltani pár szót ő eltünt. És ezt csinálta egész végig. Persze, hogy ideges lettem. A karácsonyi ajándékon vesztünk össze, mert nem vagyok képes megvenni a családjának az ajándékot. Én is dolgozom, próbáltam többször kérdezni tőle, de mégis mit.Választ nem kaptam.Csak a dührohamot, hogy az egyetlen szabadnapját vásárlással kell töltenie. Hát köszönöm. Erre a karácsonyra most úgyis mérges vagyok, mert megbeszéltük, hogy idén nem lesz ajándékozás, mert sok volt a kiadás mindnyájunknak.Egy kislány van a családban (2,5)akinek 30 ezer forintért vásároltunk, mert az kellet.(családonként ez egy 10-es volt)Erre most mindenki vesz mindenkinek ajándékot.Nagyon dühít ez az egész.
2009. dec. 20. 17:52
 9/15 A kérdező kommentje:
Elég türelmes ember vagyok és már sajnos én is kiabálok, a változás annyi, hogy ő még feljebb tekeri a volument. Semmi másra nem vágyom, mint, hogy végre normális legyen.Egyébként lehet igazad van és nem ő a párom.
2009. dec. 20. 17:55
 10/15 A kérdező kommentje:

Egész életemben egy normális családra vágytam, mert nekem ez nem adatott meg.Apám agresszív ember volt, sokszor az ital miatt.

26 éves vagyok, félek a gondolattól is , hogy újra kezdjek mindent.

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 20. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!