Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Segítsek vagy "fussak" el messzire?

Figyelt kérdés

A férjem napok óta nagyon feszült, a munkája mostanában elég stresszes és ennek én iszom meg a levét.4,5 éve élünk együtt, 2 éve házasodtunk.Kétnaponta kisírom a szemem, mert megbánt. Torka szakadtából üvöltött pár napja is,pedig nem volt igaza.Képes összeveszni velem, azon, hogy van-e itthon kenyér vagy nincs. Nagyon fáj, beszélni nem lehet vele, mert rettentően makacs, és sajnos elhiszi, hogy neki van igaza.Egy-egy hasonló beszélgetésből csak vita lesz.Nagyon szeretem, de már nem bírom. Anyukájával egy húron vagyunk, tudja ő is milyen.Nem tudom mit tegyek!Legszívesebben itt hagynám pár napra,vegye észre magát,és döntse el mit akar,de ezt nem tudom, mert ideköt a munkám, és nem tudnék hová menni.

Anyukám és anyósom is hasonló kaliberű férfival húzta le a fél életét, de hallgatni nem megoldás.


2009. dec. 20. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az újrakezdéshez soha nem vagy idős. Mindig gondolj arra, hogy mennyire meg fogod bánni az elvesztegetett éveket, ha utólag visszanézel. Akkor, amikor már egy boldog, nyugodt kapcsolatban élsz.


Adj azért egy lehetőséget magatoknak. Ülj le vele tisztázni, hogy ez a viselkedés nem vezet jóra. Így kimerül, tönkremegy minden, ami szép volt köztetek. Ha megérti és belátja, talán legközelebb elszámol 10-ig:)


De, ha csak ideig-óráig tart a változás, akkor lépned kellene. Tudván tudva ne élj boldogtalanul. Ahhoz túl rövid az élet.

2009. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia_!próbáltad már levélben leírni neki?Mert ha végig nem halgat akkor talán végigolvassa a leveled.

Újrakezdeni meg tényleg nem késő főleg 26 évesen.Fiatal vagy még ha a kapcsolatodat nem tudod rendezni,akkor lépj tovább.Én 28 évesenléptem tovább.Szerető férjem és 2 éves lánykám van:) Szoritok neked.

2009. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves szavak, ölelés, amikor csak tombolni tud, vedd a kabátodat és menj el valahová.
2009. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most én mesélek el valamit...

Édesanyámék ugyanilyen házasságban élték le az életüket, náluk is így kezdődött (mert számtalanszor veszekedtek a házasságukon, nekem mindannyiszor végig kellett hallgatni). Két fiuk született, én sokkal később, harmadikként, lánynak. Emlékszem, olyan 10 éves lehettem, mikor sírva hallgattam, ahogy üvöltöznek egymással...rajtam. Ahogy apám anyám fejéhez vágja, hogy csak azért szült engem, hogy megváltoztassam apámat...nem sikerült. A vita végén apukám még azt is nyíltan kimondta, hogy nem kellene ÉLNEM. Akkor számtalanszor elgondolkodtam ezen a mondaton... hogy mi a francért is élek én? De a legborzasztóbb az volt, hogy mindig magamat hibáztattam a szüleim borzalmas kapcsolatáért, holott azóta rájöttem, semmi közöm nem volt hozzá. Senkinek sem beszélek a gyerekkoromról, egy csőd volt, és pont. De tökéletesen emlékszem, hány éjszakát bőgtem át a paplan alatt, hányszor volt olyan érzésem, hogy kiszakad a szívem, és hányszor féltem attól, hogy én is olyanná válok, mint apám... 14 éves korom óta koleszos vagyok, addig bírtam.

Nem befolyásolni akarom a döntésed, de ne szülj gyereket azért, hogy megváltoztasd a férjed... várj pár évet, míg rendeződnek a dolgok, és csak akkor adj életet egy kisbabának, mikor egészen biztos vagy benne, hogy a férjed tényleg rendes.

2009. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló mondataihoz nincs mit hozzátenni. Borzasztó nehéz gyermekkora lehetett, nekünk, leendő szülőknek szolgáljon tanulságul.
2009. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!