Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyanakodnom kellene?

Gyanakodnom kellene?

Figyelt kérdés
Nemrég regeltem egy ismerőskereső portálra, ahol a párom már rgen regisztrált tag. Össz-vissz 15 ismerőse van, abból két ismeretlen nő, akik egymás ismerősei is. Egy másik ismerőskereső portálon, ahol a férjemnek több, mint 500 ismerőse van és én is régóta regisztrált vagyok egyik nő sem ismerőse, pedig fent vannak. Ma rákérdeztem, hogy kik azok a lányok és elkezdett hebegni, hogy hagyjam már meg, hogy nem tudja.15 ismerőse van és nem tudja ki az a két nő???? Nem gyanús ez egy kicsit? Egyébként nemrég szültem, így érthető módon nem vagyok még a legcsinibb és sex sem lehetett köztünk a terhesség alatt. Minden nap munkásruhában megy el szerelni, abban is jön haza, sokszor elég későn. Szerintetek van okom gyanakodni? Hogyan derítsem ki? Ha valami van már úgyis riasztotta a két csajt, hogy csendben maradjanak, ha véletlenül felkeresném őket. Tippek? ötletek? vélemények???
2009. dec. 20. 18:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A figyelmedbe ajánlok egy cikket, olvasd el:

[link]

2009. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszadó!

Köszönöm a linket.

Közben sikerült megbeszélnünk a dolgokat. A Hi5-ről beszéltem Nektek és kiderült, hogy az ismerőse barátai között is ott vannak a lányok és kapott barátkérőt vagy mit. Áááá, én nem is értem nagyon ezt a Hi5-ös hülyeséget.Nekem is jönnek barátkérők azt sem tudom kiktől. Azért van két adatlapja, mert még régebben is regisztrált egyszer és mostanában is.

Töröltük magunkat onnan, csak az iwiw marad:D

húú, ez az itthonlét megkattantja az embert, az biztos.

Köszi mindenkinek!

Kellemes Ünnepeket!

2009. dec. 23. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!