Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kell valamire gyanakodnom?

Figyelt kérdés
A párom email fiókjában (pontosabban a kukájában) megláttam, hogy egyik ismerőse facebookon nemrég meghívta egy eseményre, amit nekem elfelejtett elmesélni. Az ismerőse egy lány a múltból, akivel állítólag nem történt semmi... kell aggódnom, vagy sem? Tudom szemét dolog, hogy megtaláltam ezt a levelet, de talán szerintem szemetebb dolog az, hogy ő nem mondta el... és érdekelne, hogy miért.. elvileg mindent megbeszélünk egymással, de ezek szerint mégsem... help me!!!!
2010. aug. 24. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem is meghinak kül sz.rokra, de mindig nemre katt. am én sem modnom el a páromnak, minek, ha léyegtelen...sztem nem kell gyanakodnod.
2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én kapok reklámokat viagráról, nem szemét, hogy nem mondom el a bnőmnek?


sőt kb 2naponta kapok egy meghívót vmi szarra ami megy a kukába, de szar vagyok....


istenem....

2010. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha nem ment el az adott eseményre nincs amiért parázz...valószínüleg azért nem mondta el,h ne legyen vita belőle ha amúgysem ment el...max kérdezz rá d ne úgy h lattad a mailjet..hanemhogy hallottad vkitől,h az a lany mit szervezett és mondták h a barátod is hivatalos volt rá...és neked miért nem szólt..de ne felháborodva csak normális hangnemben kérdezz rá.
2010. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam kapni meghívókat különböző eseményekre, el is szoktam fogadni, mégse foglalkozok egyikkel se :D


Sőt még a Páromnak se mondom el, gonosz vagyok mi? :)

2010. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindent megbeszéltek egymással.De édes.Hát ezt most nem beszélte meg veled,talán pont ezért nem.Ha nem kukáztál volna a saját lakásodban,akkor semmi gond nem lenne.Tudod,az emberek azért dobnak ki dolgokat a kukába,mert nem érdekli őket,nincs rá szükség,nincs jelentősége.Olyan vagy mint azok a nők akik a párjuk mobiljában turkálnak,csak te továbbfejlődtél,már az e-mail se szent.Nyúlj le a wc lefolyóba,hátha elkapsz még néhány barna papírt,amiből újabb összeesküvés-elméletet gyárthatsz magadnak.
2010. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

--> párom email fiókjában (pontosabban a kukájában) megláttam


Törölt elemek (levelek) ...

2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13:35 figyelj jobban,mert nem mutatom meg mégegyszer:


"mobiljában turkálnak,csak te továbbfejlődtél,már az e-mail se szent"

2010. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

-> Ha nem kukáztál volna a saját lakásodban,akkor semmi gond nem lenne.


* Nyúlj le a wc lefolyóba,hátha elkapsz még néhány barna papírt,amiből újabb összeesküvés-elméletet gyárthatsz magadnak.


Itt ezzel volt a legfőbb probléma.


Nem kell idegbajt kapni, tudod, csak nyugodtan :)

2010. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Berlin ***** válasza:
Rég rossz ha a párod e-mailjaiban kutatsz, egyik kutya másik eb...
2010. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13:51!


A kis mimóza......

Szólj ha valakinek este be kell takargatnia,és elmondjon egy esti mesét.


Drága Alíz,ez itt nem Csodaország,eltévesztetted az átjárót.Menj vissza a tölgyfa belsejébe,és a másik ajtón menj be.....

2010. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!