Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám elakarja venni feleségü...

Bátyám elakarja venni feleségül a barátnőjét, De én nem bírom! Egyszerűen kihívóan öltözködik. Mindig nyalizik a szüleimnek amit nem bírok. Hogyan üldözhetném el?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 18:49
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam el mert bátyám tudja hogy nem kedvelem és nem hinné el! de én soha nem hazudtam szóval.. Végén azt hinné hogy én kitaláltam!
2009. dec. 20. 19:02
 12/40 anonim ***** válasza:
73%
én már most azthiszem hogy te ezt kitaláltad
2009. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
67%
Semmi kozod a batyad eletehez!!Remelem nem hivnak meg az eskuvore...
2009. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
39%
hát ha egy k_rva akkor tényleg nem kéne ellvennie.
2009. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
76%

Állj elébük, mondd el nekik. Tálalj ki! Hátha sikerül elüldöznöd.


Azután majd amikor meg te házasodnál, hátha a bátyád viszonozza a mostani jóságodat és elüldözi a választottadat. (Hú de nagyon megérdemelnéd!)

2009. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Hát jó hogy nem fogom hagyni hogy össze vissza csalja a bátyámat. Pénzéhes liba.
2009. dec. 20. 19:09
 17/40 anonim ***** válasza:
65%
Kis taknyos..ne üsd bele a dolgukba az orrod nehogy csúnyán visszakapd.
2009. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

Nem neked kell szeretni a csajt, hanem a bátyádnak!


Én sem bírom a sógornőmet (sunyi, képmutató nő), de udvarias vagyok vele, azt a néhány találkozást évente 3x-4x kibírom... Az a lényeg, hogy a bátyám jól kijön a feleségével!


Neked az legyen a fontos, hogy a bátyáddal jó maradjon a kapcsolatod, barátnőjével meg nem kell törődnöd.

2009. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
50%
Te egy kis irigy ge ci vagy.Ezt fogadd el.Kavard csak kavard.Majd elveszited a batyadat.Gondolom ronda lehetsz,mint a 6 napos kutyaszar es barataid sincsenek.
2009. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%
És akkor mi van, ha ölelkezik valakivel, meg puszit ad neki? Lehet a volt osztálytársa, kollégája, barátja. Ez már rögtön félrelépés? Nyilván azért "nyalizik" a szüleidnek, mert kedveli őket, vagy jóban szeretne lenni anyóssal-apóssal. Öltözzön csak nyugodtan kihívóan, ha jó alakja van, és megteheti, meg a bátyádnak is tetszik a stílusa. Korlátoltnak, és féltékenynek tűnsz, már bocs.
2009. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!