Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám elakarja venni feleségü...

Bátyám elakarja venni feleségül a barátnőjét, De én nem bírom! Egyszerűen kihívóan öltözködik. Mindig nyalizik a szüleimnek amit nem bírok. Hogyan üldözhetném el?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 18:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
58%
gyerek vagy!!ez nem normális,ilyen emberek miatt tart ott a világ ahol tart!!!!
2009. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
58%

ne azt nézd, hogy Neked tetszik-e, hanem, hogy a bátyád életét nem teszi-e tönkre. Az én bátyám megváltozott a mostani barátnőjének köszönhetően, nem mondanám, hogy túlzottan örülök neki. A barátnője ráadásul manipulatív, önző és mindenbe belepofázik. Én megértem az ultraliberális totálobjektív embereket akik szerint senkinek nem szabad beleszólnia semmibe, és minden szépen haladjon a maga módján. Ha olyan problémád van a barátnőjével, ami a bátyádnak árthat akkor beszélj vele.

Amúgy tényleg nincs beleszólásod.

2009. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
65%
az a baj most hogy nincsenek megnevelve ésmár késő őket jómodra tanittani vehetnek pár etika órát TALÁN jobb lesz /lenne de sok iskolába ez sincs a szülö pedig probálják nevelni csak nem jó modszerrel TISZTELET A KIVÉTELNEK !
2009. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
74%
Na én asszem el is beszélgetnék a testvéremmel, ha ilyen indokok miatt pikkelne a páromra. Az öltözködése nem a te dolgod, mint ahogy semmi más sem. Én is kihívóan öltözködöm a magam módján, és képzeld, nekem már gyerekem is van, na erre varrj gombot! Jó alakúnak tartom magam, nem nézek ki nevetségesen mély dekoltázzsal, szeretek nő lenni, és jól érzem így magam. Ennyi. Sőőőt, van olyan fiú barátom, aki olyan régi barátom, hogy ha találkozom vele, simán a nyakába ugrok. Ettől még nem csalom a páromat és nem vagyok ribanc. Majd ha felnőtt leszel, talán te is rájössz, hogy ennyiből nem lehet egy embert megítélni. Vagy nem jössz rá, ami eléggé kár lenne, de megvan rá az esély.
2009. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan le lehet pontozni, be lehet szólni,meg leprimitívezni,de szerintem TE is csak egy középszerű,majom,egoista emberke vagy,de csináld csak nyugodtan a gyerekes húzásokat.Egyszer majd megunja a sógornőd,és a bátyád is,és olyanokat fognak a fejedhez vágni,hogy belezöldülsz.Akkor majd nagyon csodálkozni fogsz,és fogadok,hogy vérig sértődsz.Jah,és mindketten utálni fognak(jogosan!).Persze akkor majd ők lesznek a szemetek,mert ilyenek Veled.Vágnálak úgy pofon,elájulnál...
2009. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
62%

Van egy nagyon jó barátom. Fiú. Előfordult már, hogy megpusziltam - atyaég - nyilvános helyen!! Mégse hitte azt senki, hogy épp megcsalom a párom...


Kezdjél el kevésbé bunkó lenni vele. Hidd el, egyből összebarátkoztok..

Vagy legyél továbbra is bunkó. Cseszd el a kapcsolatod a bátyáddal. Az tuti jó lesz. Tegyél keresztbe neki, biztos azt érdemli, hogy elrontsd a boldogságát. Szerintem ő is arra vágyik, hogy jó testvérként soha többet ne találkozzatok.

Ha az én húgom lennél, lehet erre vágynék.


21/L

2009. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
52%

Válaszadók: Most komolyan, mér kell ennyire lealázni ezt a csajt? Ha nem szimpi neki a leendő sógornője, azaz ő véleménye. Ő ismeri a bátyát, biztosan jobban tudja h illik-e hozzá ez a nő v sem. Még véletlenűl sem lehetséges h neki van igaza és a sógornő egy kis k*rva, aki benyalizta magát az egész családba?


Kérdező: Te meg ha tényleg láttad egy másik pasival ölelkezni akkor, mért nem kérdezed meg töle h mi volt az? Ha ártatlan akkor szállj le róluk és hagyd h boldogok legyenek, ha meg nem akkor sem a te dolgod ezt elrendezni. A tesód majd rájön magától is, tényleg nem okés a csaj.

2009. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
41%
Asszem neked lehet itt írni bármit is, de annyira buta liba vagy, hogy úgysem érted a lényegét. Amiatt is iszonyú buta és önző vagy, hogy a bátyád leendő feleségére féltékeny vagy, de amiatt is sötét vagy mint a föld, hogy nem látod be a hibáidat! Én szégyellném, ha a testvérem vagy a gyerekem volnál......
2009. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
47%
Azért alázzuk le,mert olyan stílusban írta meg a kérdését,amilyenben.A stílus pedig maga az ember,ahogy mondani szokás.Majd szépen addig feszíti a húrt,amíg két ember fogja megutálni.Mi meg mondhatjuk neki szépen,de csúnyán is,akkor sem ért belőle,mert túl korlátolt ahhoz,hogy megértse.Remélem,egyszer az ő barátja húga is így fog vele viselkedni,és akkor majd megtudja,milyen jó érzés,mikor belepofáznak az ember életébe.
2009. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
89%

Nyeld le a féltékenységed! Nem könnyű, de próbáld meg! Ha rájössz arra, hogy valójában nem is a csajra vagy féltékeny, hanem mert úgy érzed elszakadt tőled a bátyád, akkor már nem is fog olyan p*csának tűnni, mint most.

Sőt, én azt mondom, kezdj el vele barátkozni! Adj neki valamiket, beszélgess vele, stb. Először valszeg csodálkozni fog (tán el sem hiszi, bizalmatlan lesz) hisz nem ezt szokta meg tőled, de később viszonozni fogja, hogy normális (sőt kedves) vagy vele, hidd el!!


Én 14 évet küzdöttem a sógornőmmel.

Mára jó barátnők vagyunk..... talán a legjobbak.

S ezzel mindent leírtam.

2009. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!