Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen? Bizonytal...

Mit tegyek ez ellen? Bizonytalan vagyok

Figyelt kérdés
9 éve van egy nagyon jó barátnőm,nevezzük most dórinak.osztálytársak vagyunk.idén szeptemberbe is egymás mellé ültünk a suliba,és nagyon jóba lettünk egy másik lánnyal,legyen ő most rebeka.egy ideig 3an nagyon jól elvoltunk,aztán észrevettem hogy rebeka engem nemis szeret,az a célja,hogy engem kitúrjon ebből a barátságból,és dóri egyik nagyon jó fiú haverját,aki tetszik neki megszerezze.ezt dóri,és minden más osztálytársunk is észrevette.elmondtuk rebekának,de ő tagad és tagad.amikor 3an együtt vagyunk,teljesen külön viselkedik dórival,engem csak csesztet.ha csak rebekával vagyok,normális.dóri pedig,tudja hogy mit érzek,és mindig mondja hogy ő utálja rebekát,de nemígy látszik...amikor 3an vagyunk meghülyül...de külön dóriit imádom.akkor teljesen normális..és nem akarom elveszíteni.lehet hogy ez most bonyolult,és esetleg dedósnak hangzik,de valójában elég komoly...
2009. dec. 20. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A te barátod az én barátom is csak elvben működik. Ha nem vagy jóba Rebekával, akkor sem dől össze a világ. Ha Dóri tényleg olyan nagyon jó barátnőd, akkor nincs miért aggódnod. Az igazi barátságok ennél keményebb próbákat is kiállnak, hidd el. Ne várd el Dóritól, hogy szidja Rebekát neked, ha őszinte lehet veled, és megmondhatja, hogy ő bírja, mindkettőtöknek jobb lesz. Ha meg te nem tudsz vele összebarátkozni, ne erőltetsd.
2009. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard kisajátitani a Dórit!!! Ennyi.

Lehet rajtad kívül is barátja.Nem?

2009. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt sokan átéltük már.:) Egyébként 3 esetében mindig borul az egyensúly. Hol nagyon, hol kicsit...de általában kettő jobban összetart.

Én a helyedben nem foglalkoznék Rebekával, udvariasan elkerülném és nyitott lennék más lányok, fiúk barátságára. Dórival pedig nem változtatnék semmit de kerülném a 3-as találkozókat. Minek kéne neked belemenned olyan helyzetekben, ahol nem érzed jól magad? Lehet, hogy az idő alatt egy csomó más dolgot csinálhatnál, ami feldob. És csinálj is! :)

Légy okosan öntudatos és kedves.

A barátnőd ezt észreveszi majd és normális irányba terelődnek majd a dolgok.

2009. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszii mindenkinek:)amúgy lehet ötezermillió barátja,és van is,de ne ilyen..
2009. dec. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!