Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltelt már lassan 3 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltelt már lassan 3 hónap azóta hogy szakítottam a volt bnőmmel és végre szeretnék ujra elindulni csak még kicsit bizonytalan vagyok ezért kellene valami tanács hogy mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ez nagyon fontos! nekem 4 hónapba tellt továbblépni nagyjából. Na szóval, ha már sehol sem beszéltek (akkor sem kell, ha érzed hogy hiányzik a társasága...csak visszahúz), akkor kezdj el másik lányokkal beszélgetni, ha vannak persze. ha nem, akkor csak szimplán próbáld élni az életed, de ne beszéljetek, mert az csak visszahúz, és felkavar!


remélem segítettem...

2010. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon igaza van az első válaszolónak. Töröld le msn, teló számát töröld ki, ne keresd vele a kapcsolatot semmilyen formában.

Olvasd el a Kulcs a Nőhöz könyvet.

*****

Vedd meg ha van rá pénzed, sokkal jobb úgy olvasni és meg is éri, nagyon jó könyv.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!