Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldas? Szerintetek...

Mi a megoldas? Szerintetek jogosan sertodtem meg?

Figyelt kérdés
Osszevesztem a ferjem csaladjaval.Nem megyek at szentesten,csak az en szuleimhez.A ferjem tanacstalan hol karacsonyozzon.Csak nekem serto,hogy ez kerdeses??Nem mellettem lenne a helye?Ennyit er neki a hazassagunk?
2009. dec. 21. 22:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%
Röhejes, hogy egyből ilyen következtetéseket vonsz le (ennyit ér a házasságunk stb.) Min vesztél össze a szülőkkel? Lehet, hogy ezúttal nem neked volt igazad, amit a férjed is belát és nem szeretné megbántani a szüleit. Mi lenne ha gondolkodnál, ahelyett, hogy játszod a sértettet? Remélem nincs gyereked.
2009. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%

Nők jönnek-mennek. A család az marad. Igen, kérdéses.

Egyébként én is nő vagyok, de hálát adok az égnek, hogy nem olyan hisztis mint te.

2009. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem allunk jol anyagilag es szovatettek,hogy miert csak 5000ft-ert vettunk ajandekot a ferjem huganak.En kozoltem,hogy nincs tobb penzunk.Erre ok rakerdeztek miert nem dolgozom tobbet?Ket allasom van,napi 14 orat melozok heti 6 napban.
2009. dec. 21. 22:29
 4/45 anonim ***** válasza:
73%
Hát.. jó kérdés. Én a férjed helyében azt csinálnám, hogy elmennék Veled a Te családodhoz, és utána (vagy előtte) pedig a sajátomhoz is... De azért gondold meg, a karácsony a szeretet ünnepe. Nem lenne jobb, ha Te is elmennél az ő családjához egy tepsi sütivel és egy borral, és esetleg azt mondanád, hogy "bocsánat, borítsunk rá fátylat?" (akármi is volt az összeveszés oka, de nyilván nem valami egetrengető dolog.) Szerintem a férjed felnézne Rád az eset után!
2009. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
78%
3. vagyok. Ez esetben ugyanazt tenném, amit az előbb írtam, és hozzátenném azt, "bocsánat, borítsunk rá fátylat.. a karácsony nem az ajándékok értékéről szól nálunk... hát így lett a huginak 5.000-ért ajándék".
2009. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
51%

attól függ, korábban hogy beszéltétek meg. ha úgy, hogy mindketten a te szüleidnél lesztek, akkor persze neki is ott "kell" lennie a szüleidnél.

ha azonban az volt az eredeti terv, hogy az ő szüleinél lesztek, akkor nincs jogod megsértődni, hogy őket választja.

ha pedig arról volt szó, hogy kettesben lesztek, csak átmentek mindkettőtök szüleihez meglátogatni őket, akkor nincs gond, miután végeztetek a látogatássa, együtt lehettek.

2009. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Eredetileg az en szuleimnel lettunk volna,25.-en meg az ovenel.Most o atakar menni,mert szerinte a szuloknek mindig igazuk van de elismeri,hogy megalaztak.
2009. dec. 21. 22:37
 8/45 anonim ***** válasza:
67%
ilyen bunkó családdal minek töltenéd a karácsonyt?
2009. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan, légy nagyvonalú velük, és menj át a párod szüleihez (is). Lássák, hogy milyen jó fej menyük van. (amúgy a "beszólásuk" tényleg bunkó volt..)
2009. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen igazat adok neked és ebben az esetben én is elvárnám, hogy a férjem mellém álljon!!!


A férjed tudhatja a legjobban, hogy mennyit melózol és igenis: ha NINCS, akkor NINCS!


A férjed helyében szégyellném magam a szüleim miatt, hogy ennyire kapzsiak a szüleim és nemhogy segítenének még követelőznek???...


Azt sem tehetnék szóvá, ha egy fényesre dörzsölt almát adnátok ajándékba!!!


IGAZAD VAN! Én sem mennék hozzájuk karácsonykor!

2009. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!