Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül, Mit...

Félek itthon egyedül, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,a szüleim úgy dolgoznak,hogy egyik éjszaka itthon vannak,a másik éjszaka pedig nem.

És minden másnap egyedül vagyok itthon,és rettentően félek a nagy házban..

Eleinte úgy csináltuk hogy a barátom itt aludt mikor egyedül voltam,de ez már a kapcsolatot elrontotta,azért hogy sokat voltunk együtt.. vagyis ő ezzel indokolta azt,hogy eltávolodott tőlem.

Segítsetek,mit tegyek,hogy ne féljek egyedül itthon?

Félek,hogy valaki betör,félek,mert hangokat hallok,vagy beképzelek mindenféle dolgot..


2011. ápr. 5. 19:51
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

Én is sokszor félek.

Betörőktől pl sosem, mert van két kutyám plusz ha bejön rádobok vmit a fejére.

Hát én ha félek akkor zenét hallgatok vagy lekötöm a figyelmemet valamilyen filmmel.

2011. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Pisilni is alig merek ki menni:S:(
2011. ápr. 5. 19:57
 3/57 anonim válasza:
nyomd be a füledbe az ipodod és hallgass hangosan zenét, olyat amilyet szeretsz és eltudsz rá aludni, hidd el próbáld meg nagyon jó én nekem mindig segít ;) hallgasd a zenét feküdj le zárd magadra az ajtót ha úgy gondolod és csukd be a szemed :)
2011. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:

Én mindig felkapcsolok minden villanyt ha megyek valamelyik szobába.

Meg ha pl nyitva van az ajtóm akkor feloltom a szobámon kívüli (remélem érthető) villanyt, hogy ne féljek annyira.

Egyébként lehet hülye vagyok, de jobban érzem magam, hogyha a macskám itt van mellettem. :)

Van háziállatod?

2011. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya tényleg jó ötlet lenne. Nem feltétlenül házőrzőnek, csak hogy ne legyél egyedül.
2011. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolj villanyt és hallgass zenét vagy zárd be kulcsra az ajtót(mármint a szobád ajtaját) engem az meg szokott nyugtatni:)
2011. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Én is zenét hallgatok, vagy netezek, filmezek. Be is szoktam zárkózni mindenesetre. Nálam a lényeg, hogy ne legyen csend körülöttem.
2011. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, egy kutyus, cica is jó ha melletted van :)
2011. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Az a baj a fülhallgatóval,hogy én nézelődök akkor mindenfelé,hogy lehet látok valamit:S
2011. ápr. 5. 20:01
 10/57 anonim ***** válasza:

Én is félek, pedig már 30 is elmúltam és elég sokat vagyok egyedül este, úgyhogy megszokhattam volna már. :)

Hallgass valami kellemes zenét, olvass (lehetőleg ne valami véres sztorit), esetleg a kettőt együtt, nézz filmet, ne aludj teljesen sötétben, legyen a szobában valami fényforrás. Nálam a legtöbbször égve szokott maradni egy kis fogyasztású lámpa, meg halkan megy a zene egész este.

2011. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!