Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unalmas már a sok szánalma...

Nem unalmas már a sok szánalmas család pl. a Fókuszban, amelyeket csak azért mutatnak be, hogy segítsünk rajtuk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 21:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sokkal nagyobb örömet okozna,ha tudnék rajtuk segiteni..,és látnám az örömüket!Mert vannak az országban igenis olyan emberek akik tényleg tudnak segitnei és ha van bennük emberség akkor ezt is teszik!
2009. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az az unalmas,hogy azok,akik valóban megtehetnék,nem segítenek,tojnak a másikra.
2009. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
81%

Na pár megjegyzésből levonható a konzekvencia miért tud eladni az RTL főműsoridőben 1mp-et 6 MFt-ért...

És tényleg itt tartunk, én is most döbbentem erre igazán rá.. Köszönet minden hozzászólónak.


retafdog

2009. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
én inkább azt unom h az emberek szülik a gyereket annak ellenére h a másik 4et sem tudják eltartani..(pl mai család) és utána meg sajnálkoznak h mennyire szegények,hát talán gondolkodni kéne mielőtt gyereket vállalsz..
2009. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%
Én egyetértek az utolsóval..igen é jobban élek és töb bpénzem van,azért mert 6 gyerek helyett 2-őt szültem metr tudtam hogy iyg nem kell nélkülöznünk..akkor mégis a rengeteg munkával megszerzett javaimat mért kéne felelőtlen embereknek adományoznom?..
2009. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%

Vannak,akiknek nagyon bejön a sok gyerek, kapnak is érte sok pénzt! Csak sajnos ez nem mindenki kiváltsága. A kereskedelmi csatornák e tette mögött látok mesterkéltséget, hiszen a média a háromhatalmi ág negyedik ága... Az emberek látják a szerencsétlenebb társaikat, és arra gondolnak, hogy jó, hogy nekik nem rosszabb, így a nép egy pillanatra elfelejti a saját nyomorát, nem lázadozik. Amúgy meg szadisták vagyunk, szeretjük nézni a mások szenvedését! Azon az egy családon kívül rengeteg olyan van még, akár a környezetünkben is, még sem tudunk mindenkin segíteni. Vak vezessen világtalant? A kereskedelmi tévék ha ennyire empatikusak, akkor változtassák meg az adásaik 90%-át és a híradásaikat is reformálják meg... És nem, nem zavar!


Engem a tény zavar, hogy itt ilyen megtörténhet, ezen az elmaradott Balkánon!

2009. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%

Mi csak 2-en vagyunk testvérek, átlagos jövedelmű családnak mondhatjuk magunkat (sajnos, mert az átlag nem egyenlő a jóléttel), mindkét szülőm diplomás, a szakmájukban dolgoznak, idén fizették be 21 év után a lakásunk utolsó törlesztő részletét, én vagy diplomás leszek vagy nem, attól függ, hogy a suli át akar-e engedni államvizsgán, vagy pénzt akar (40ezer államvizsga pótvizsga, én minden esetre minden tőlem telhetőt megteszek), van munkám, de csak időszakos szerződéssel (Budapesten), én már nem biztos, hogy olyan könnyen lakáshoz jutok, mint a szüleim anno, a felsőoktatás a pénzről szól, mostanában a munkavállalás is a pénzről (a cégek, még a nagyok is, spórolnak) és az ismeretségről szól, nagyon kevés a kivétel, és rengetegen dolgoztatnak feketén, egy kiváló tanárnő ismerősömnek (50 éves elmúlt, még aktív dolgozó) elárverezik a lakását, mert nem tudja fenntartani, nincs gyereke...

Bár segíthetnék, de nekem sincs miből.

Tudjátok, no comment...

2009. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%

nekem ez nagyon unalmas.

van egy család, akit mindig támogatunk, de ők még egyszer sem voltak se a fókuszban, se az aktívban.

2009. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
21.27 es: ha a másik fö csatornán lett volna az is nyerö lett volna, és legalább ök a sok közül lehetőséget kaphattak h valaki felfigyeljen rájuk és segitsen rajtuk valaki, legyen ez bármelyik csatornba, kár h nem én vagyok az , mert én is segitenék !!!!
2009. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem,pontosan erre kellene többet "használni" a TV-t, megszakad a szívem ha nézem,és örülök,h én nem vagyok ebben a helyzetben.Sajnos segíteni nekem sincs lehetőségem.Ha Te ezt szánalmasnak tartod, akkor nincs szíved.
2009. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!