Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem várom a károcsonyt, ez...

Nem várom a károcsonyt, ez normális? 14/L

Figyelt kérdés
Lehet azért mert anyám abnormális stb.,meg miatta nem tudok ott karácsonyozni ahol akarok.... Szerintetek?
2009. dec. 22. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan nem várják a karácsonyt ilyen-olyan okokból. De nálatok mi a konkrét gond? Nem akarsz otthon karácsonyozni, hanem inkább a barátodnál, vagy mi lehet? Édesanyád hány éves?
2009. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

nem vagy egyedül, én se várom.. talán azért, mert tudom, hogy nem lesz együtt az egész családom, és mert anyukámnak nagyon sok fáradtságot jelent a karácsony.. meg tavaly igazából nem karácsonyoztunk most se várom valahogy, unottan állok az egészhez :S


17/L

2009. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy abnormális?:O egyébként ha rossz otthon a hangulat simán lehet hogy nem várod, és sajnos ilyenkor ez normális:(
2009. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Karácsonykor nem máshol szoktak lenni,hanem otthon.Miért lenne az anyukád abnormális?Ha csak az a bajod,hogy nem enged meg neked mindent,akkor inkább veled van valami baj.
2009. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én sem várom(jó okom,okaim vannak rá,amiket most nem fogok felsorolni),de bízom benne,h mégis lesz benne valami jó:)

21/L

2009. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Itt a kérdés hogy hol szeretnél karácsonyozni ??? Ezt senki nem kérdezte meg !!

Utána tudunk válaszolni, és miért nem engedi ?

2009. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem várom, nem értem mi jó van benne egyáltalán. Pedig nálunk semmi gond nincs.
2009. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz ott karácsonyozni,ahol akarsz...én azt hittem ilyenkor mindenkinek otthon a helye a szeretteivel...örülj,h van családod,akikkel karácsonyozhatsz,ezt nem mindenki mondhatja el...
2009. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a fenti válaszokból az tűnik ki, hogy bizony egy erőltetett szeretet ünnepe ez a karácsony. egész évben oda kellene figyelni arra, hogy minden nap egy pici szeretet ünnepe legyen, és akkor könnyebb lenne az erre kinevezett napot ünnepelni.
2009. dec. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem várod a karácsonyt, mert nem érted a lényegét! Honnan ered a karácsony? Onnan Hogy pár ezer évvel ezelőtt a Júdeai Betlehemben megszületett egy kisgyermek, akit a szülei Jézusnak neveztek el. Ez a Jézus élt egy életet valahogy, a végén meghalt valahogy, és néhány ember számára ez valamiért fontos lett. Ezek az emberek ezután évszázadokon át évről-évre megünnepelték először csak a halálának az évfordulóját, mert csak ezt a dátumot tudjuk pontosan, később a születését is, ami nem biztos hogy december 24-e volt. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy neked Jézus nem jelent semmit, ezért a születésnapja sem jelent semmit. Ha például édesanyád fontos lenne a számodra, a születésnapját is fontosnak tartanád, el nem felejtenéd, és igazi ünnep lenne a számodra! De ha a személy nem fontos, kit érdekel a születésnapja?
2009. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!