Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy nekem van...

Túlreagálom, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Nővérem és a párja nálunk élnek, van egy 3 hónapos kislányuk. Ezzel nincs is gond, a kislány tündéri, de nővérem párjának van néhány "fura szokása".

-Nyitott ajtónál vizel.

-Kopogtatás nélkül megy be a másikhoz.

-Azt a ruháját amiben dolgozik a bejárati ajtó mellett hagyja a földön, mert "így nem felejti otthon", és ki van akadva, ha valaki elrakja.

-Fürdés után a fél fürdő úszik miatta.

Lehet, hogy egy részük nem nagy dolog, de elégé zavaróak. Amikor szóvá tettem neki megsértődött, amikor a testvéremet kértem, hogy beszéljen vele kiakadt, hogy semmi közöm az ilyenekhez.

Mindegy, hogy mit mondok, én vagyok a gonosz aki egymásnak akarja ugrasztani őket. Az igaz, hogy nem nagyon kedvelem a párját, de szerintem egy 20 éves nő sem örülne annak, hogyha kopogtatás nélkül sétálnának be a szobájába, esetleg ott találja a másikat amikor hazaér.



2014. ápr. 23. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem reagálod túl. Kidobni őket!
2014. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért élnek nálatok? :)
2014. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
nálatok laknak és még nekik áll feljebb?!
2014. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tervezett gyerek, a terhesség előtt a párja nem is dolgozott, az ő szüleinél éltek, csak nálunk jobban elférnek a kicsivel,és a ház is sokkal tisztább.
2014. ápr. 23. 19:28
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
Neked van igazad,de ilyenek a férfiak.majd ha a te párod is ott fog lakni rájössz,hogy széthagyja a zokniját,meg az újságot,és utána is úszni fog a fürdő.
2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, két választásod van:


1. Eltűröd, hogy nálatok élnek. Ha a te házadban élnek, akkor HOZZÁD alkalmazkodnak. Meg kell mondani nekik, hogy mik a szabályok, és ha nem tetszik, el lehet takarodni a híd alá, kölyköstül.


2. Kidobod őket a jó francba és nem panaszkodsz.


De az nem megy, hogy játszod a jókislányt és a mentőangyalt, és utána még nekiállsz itt panaszkodni, hogy a fejedre nőtt két önző dög.

2014. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom, hogy a nővéred hozzáment az első szembejövőhöz, aki történetesen a bunkó antiszociális paraszt.

(Írom ezt férfiként.)

2014. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Leültök mindnyájan és mindenki elmondja a sérelmeit. Te elmondod, hogy ezek zavarnak és ha nem változtatnak ezeken, nagyon sajnálod, de el kell menjenek. És ne hagyd, hogy a gyerekkel takarózzanak. Rögtön mondhatod is, hogy ne takarózzanak vele.
2014. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy van tulajdon részem a házban, de nem csak az enyém, és rajtunk kívül az édesanyám is itt él, tehát neki is van beleszólása a dolgokba. Ő sem szívleli nővérem párját, de naponta alig 2-3órát van itthon, utána megy a párjához, így nem különösebben zavarja az ilyen dolgok.
2014. ápr. 23. 19:36
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

1) 20 éves az még sehogy sem nő

2) nem megsértődés volt, hanem tett rá (más kultúrkörből jött)

3) lásd 2): megemberelhetné magát, de mivel ilyen attitűdöket nem sajátított el sosem, nem fogja - gondolom jóravaló, prosztó fizikai munkás

4) nővéred szerelmes, mint az ágyú, ha ti máshogy nevelkedtetek, de ráhagyja és őt védi, rá sem számíthatsz tehát.

Nem vagy gonosz, ezek gáz dolgok, félputriban élnek és viselkednek így.

2014. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!