Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igazam van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

a barátomnak odaadtam a telefontöltőmet, mert az övet a kollégiumába hagyta. Tegnap fel akartam vele tölteni a telefonom, de észrevettem, hogy nem tölti, hiába próbáltam ki be kapcsolgatni a mobilom, még akkor se. A sim kártyát is kivettem, de utána se. Aztán észrevettem, hogy a műanyag gumis része elszakadt és 1 vezeték elszakadt benne.

Most mondtam neki, hogy jön nekem egy töltővel, mert az enyémet tönkretette, de felháborodott, hogy rá fogom, pedig ő nem csinált vele semmit, de azért vesz egy másikat. Totál kiakadtam. Nála volt utoljára, mikor visszakaptam már csak akkor nyúltam hozzá, mikor az enyémet akartam feltölteni. Tudom meg kell volna néznem, mikor visszadta, de fene se gondolt rá. Lehet ne szándékosan tette, de akkoris. Az ő felelőssége, fordított helyzetbe én is vennék neki egy másikat, de annyira fel van rajta háborodva, hogy csoda hogy még nem tett lapátra miatta...



2012. aug. 22. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
túlreagáljátok mindketten, és nekem van igazam :P
2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Úgy veszekedtek, mint az ötéves gyerekek. Áhhh, fel kéne nőni, és utána kapcsolatba kezdeni, mert ez szánalmas.
2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jogosan háborodott fel, ha az ő hibájából is történt biztos nem szándékosan tette. Nem így kellett volna reagálnod...Egy telefontöltő amúgy sem nagy érték, nem a kocsidat tette tönkre.
2012. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Azért egy telefontöltőn ekkora balhét csapni.

Nem tudom, ha valóban a barátod tette tönkre, akkor miért nincs benne annyi tisztesség, hogy bevallja? Nem meri? Vagy mi a gond?

Magától a töltő, állásában valószínű nem ment tönkre.

Ha ennyire kiakad rajta, vegyél egyet magadnak te..és lehetőleg jól sértődj is meg rá...ha valóban ő volt, csak feltűnik neki, hogy ezt mégsem kellett volna..

2012. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szánalmas? akkor hagyjam rá és csináljak úgy mintha mi se történt volna? Szerintem ez jel, hogy későbbiekben se sszámíthatok majd rá és nem lesz igazi támaszom...
2012. aug. 22. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
szerintem szóljatok az óvó néninek, majd ő eldönti
2012. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem is osztottam le és nem estem neki a torkának. ahogy leírtam, csak ennyit mondtam neki " jössz nekem egy töltővel."
2012. aug. 22. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
igen, egy jel hogy gyerekek vagytok, elöször tanuljatok, aztàn keressetek pàrt, azt mondom! Tényleg szànalmas...
2012. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
MOst komolyan egy vacak töltőn vagytok kiakadva?Piti banda...
2012. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy vízforralót kértem külcsön valamelyik nap (a munkahelyemen), és egyszerűen eldurrant a cucc amikor csatlakoztattam. Pedig tényleg nem csináltam vele semmit, a biztosíték is kiment tőle. Előtte teljesen jó volt, mi baja lehetett nem tudom. Elmentem, szóltam nekik, aztán vettem egy újat szó nélkül (nem kérték hogy vegyek), elvittem, el volt intézve. Sztem nem kellene cívódni ilyesmiken.
2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!