Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túlreagálom, vagy igazam van?

Túlreagálom, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Egyik tanáromat nagyon bírtam eddig, ha itthon testvérem szidta én megvédtem mindig, de most nagyon felbosszantott!! A tesómnak mondta, hogy segítsen nekem tanulni, mert rosszul állok.. ezzel nem is lenne semmi baj alapjáraton, mondjuk elég rossz a kapcsolatom a családommal, így ezért is kaptam eleget, holott már mondtam kb 1 hete. Na mindegy, ezt ő nem tudhatta, DE! azt is mondta, hogy ha kérdez engem nem válaszolok neki, közbe ez nem így van... most egész nap ezt hallgatom, hogy én milyen bunkó vagyok meg hát csúnyábbakat is.. meg tudnám most ölni a tanáromat... nem tudom mennyire érthető a történet... szerintetek túlreagálom?
2013. dec. 17. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég zavaros. Nem tudnád úgy leírni, hogy


-x ... - és a szöveg

-y ... - szöveg

?

2013. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!