Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jöttem egy lánnyal aki...

Össze jöttem egy lánnyal aki még csak 17 éves viszont van egy 3 hónapos gyermeke. most anya otthonban van. A kérdésem a Következő lenne. Hogy tudnám onnan kihozni minél hamarabb? Vagy meg kell hogy várjam mire 18 éves lesz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Lehet le fognak pontozni, de én a helyedben nem keverednék össze egy ilyen múltú lánnyal. Találnál magadnak tisztességes, szabad és normális, támogató családi háttérrel rendelkező lányt is. Hidd el, hosszú távon ez sokkal többet ér, mint némi vonzalom vagy egy fellángolás.
2014. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
Nem biztos, hogy azert van gyermeke mert felelotlen vagy hasonlo. Lehet, hogy megeroszakoltak es emiatt. Ha igazan szereted tarts ki mellette. De tobbszor gondold at a dolgot!
2014. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Az anyaotthon nem börtön, oda a saját kérésükre mennek be az anyák, szóval ha akar, kijöhet.
2014. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell neked egy ilyen lany? Miert nem keresel egy rendes lányt?
2014. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell a pasiknak rendes lany, mindenütt ezt látom. Nem is kell magyar fiú.
2014. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet, hogy megeroszakoltak es emiatt"


Hát persze, mert ez annyira életszerű...


Én sem javaslom, hogy kihozd onnan. Addig örülj míg bennt van, mert ha kijön és tárt karokkal várod, rád fog csimpaszkodni a gyerekével együtt. De persze mit beszélek, ilyen a valóságban nem létezik..

2014. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag el tudnád öket tartani?
2014. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem keress mást. Miért mindig az ostoba nők kellenek a pasiknak??? Egyre több ehhez hasonlót látok, hogy a normális lányok pár nélkül vannak, az idiótáknak meg van pasija.:D
2014. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

Ahhoz, hogy ki tudd hozni onnan két választás van, vagy feleségül veszed, vagy megvárod míg 18 éves lesz! Másként nem megy! A házassághoz a Gyámhatóság beleegyezése szükséges!


17 éves, és 3 hónapos gyermeke van, és anyaotthonba került szegény!


Nézzük a jó oldalát, nem vetette el a gyerekét, nem ölte meg, nem adta örökbe, Hanem kitartott mellette, biztos, hogy nem így tervezte az életét, és majdnem már nagykorú.


Nem lehet leányálom az anyaotthon!

2014. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha rendes, becsületes, csinos lany vagy, elashatod magad a fiúknal...sajnos ezt lárom. Van persze magára igényes srác is, de iszonyatosan ritka...
2014. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!