Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze jöttem egy lánnyal aki...

Össze jöttem egy lánnyal aki még csak 17 éves viszont van egy 3 hónapos gyermeke. most anya otthonban van. A kérdésem a Következő lenne. Hogy tudnám onnan kihozni minél hamarabb? Vagy meg kell hogy várjam mire 18 éves lesz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
Szóval ha egy lánynak 17 évesen gyereke születik az ostoba, nem rendes, nem becsületes, nem csinos....szégyelljétek magatokat.
2014. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én nem tenném. De te tudod, csak nehogy megbánd majd!
2014. ápr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

"Hogy tudnám onnan kihozni minél hamarabb?2


Ezt hogy érted?

Tudod, mi az az anyaotthon?

Oda a bántalmazó férjük elől menekülnek a nők.

Átmeneti szállás azoknak, akiket csak így tudnak megvédeni a bántalmaző családtagjaiktól, mert ha otthon maradnak, bajuk esik.

Ő mért menekült el anyaotthonba?

2014. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
El vagy tàjolva az anya otthonnal kapcsolatban,az teljesen màs amiröl te beszèlsz! Különben ebböl is làtszik a magyar mentalitàs,mert ö hàtrànnyal indul màr nem is ember,nem egy szerethetö lèny,amièrt 17 èvesenen ebben a helyzetben van? Egyèbkènt valòszinüleg lenne feltètele hogy el hozd öket mivel a baba mèg csak 3 honpos,szoval a körülmènyeknek mindenkèp megfelelöknek kell lennie ahova vinnètek a picit,munkahely stb...
2014. ápr. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
36%

"Ha rendes, becsületes, csinos lany vagy, elashatod magad a fiúknal...sajnos ezt lárom. Van persze magára igényes srác is, de iszonyatosan ritka..."


Szerinted te ezzel a hozzászólással rendesnek nevezheted magad?

2014. ápr. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Aztán ki az a hülye,aki erőszakból szül egy gyereket?Végül is lehet ennek a kislánynak a világon semmi baja nincs.Csak jött egy cép fiú,szerelmes lett ..a baba meg becsúszott.Ettől nem kell még ilyen olyannak ki kiabálni..főleg nem tudjuk mi történt.Lehet rendes lány is
2014. ápr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Sajnalom hogy magyar lettem. Pontozzatok tovább lefele.
2014. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
33%

"Sajnalom hogy magyar lettem."


Hát még mi, hogy sajnáljuk.

2014. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Miért pontozzátok le azokat, akik nem oltják le a sárga földig ezt a csajt?
2014. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%

Menekülj, a lánytól az a megoldás. Minek nevelnéd, tartanád más gyerekét fiatalon amikor majd lehet sajátod is.

Aki 16 évesen már terhes lesz azt meg inkább ne is akard a jövőbeli gyerekeid anyjának.

2014. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!