Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szülőmnek adjak igazat?

Melyik szülőmnek adjak igazat?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nincs beleszólásom,nincs hozzá közöm,de amikor veszekednek,akkor van olyan,hogy néha engem is belekevernek,pl hogy a gyerek is ott volt..- és nem tudom kinek adjak igazat.Még akkor sem,ha tudom,hogy kié a jog,mert mind a két szülőmet nagyon sajnálom. Mostanra már egyre többet is veszekednek,néha jelentéktelen dolgokon is.Ti kinek szoktatok jobban igazat adni? És kinek lenne jogosabb? Mit tegyek,hogy ne veszekedjenek ilyen gyakran? 14/L
2009. dec. 24. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem is belekevernek, ilyenkor azt mondom nekik, hogy tudom, hogy nem miattam veszekednek, oldják meg egymás között, és magamra zárom a szobám ajtaját. Engedd el a füled mellett.
2009. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én is elzárkozom a válasz adástól olyankor.

Azt szoktam mondani, hogy oldják meg egymás közt és engem hadjanak ki belöle.

2009. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!