Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az legjobb barátom most fog...

Az legjobb barátom most fog szülni engem akar keresztapának de nincs keresztanya ez baj?

Figyelt kérdés
Nemtudom ,hogy az ő kulturájukba mi a szokás (félig magyar) apai ágrol perui és nemtudom ,hogy ez hogy szokás ...
2009. dec. 24. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy az ő kultúrájukban hogy szokás. Mond meg hogy nálunk hogy van, meg azt is hogy náluk hogy van.
2009. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk meg csak keresztanya van. Nem tudom, hogy szokás de nálunk nem okoz gondot. Majd ha lesz a keresztanyának is párja, akkor ő lesz a keresztapa. :-)
2009. dec. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kereztanya és a keresztapa nem kell, hogy házasok legyenek. Az én fiam keresztanyja például egy hajadon volt, a keresztapa pedig egy nagynéni férje.
2009. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
fogadok, hogy félig magyar, és félig cigány az illető...
2009. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem olvastad el a kérdést kedves utolsó mivel abban le van írva, hogy magyar-perui származású. Nem cigány. Egyébként még ha az lenne, sem lenne semmi köze a válaszodnak a kérdéshez.
2009. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!