Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vessek véget ennek? Mi a...

Vessek véget ennek? Mi a helyes? Talán nem vagyunk egymáshoz valók?

Figyelt kérdés

Párommal 27-30 évesek vagyunk, együtt élünk egy éve, és két éve járunk. Sok problémánk volt eddig is, de már a gyerekvállalást fontolgattuk...tegnap viszont nagy balhénk volt és kiüresedtem, nem látok már tisztán semmit.

Tegnap este 6kor elmentem, mondván elintézek valamit a városban, páromnak meghagytam, hogy addig ő itthon végezze a felújítási munkákat, szerelést, ahhoz én úgysem értek, épp csinosítgatjuk a házunk. Találkoztam ezzel-azzal, régi ismerősökkel, így végül 9re értem haza, hoztam neki sütit, amit anyám küldött, ő viszont nagyon mogorván fogadott. Hogy én mi az h ilyenkor érek haza, takarítanom kellett volna utána, mert munka közben lehullott a vakolat és stb én önző vagyok, a városban császkálok, pedig neki is segíthetnék, így legalább együtt lehetnénk, mivel 7végét is végigdolgozta és szinte alig beszéltünk és különben is 4 napja nem szexeltünk. AHa, mondom szóval ez a baj, nem vagyok a tulajdonod, de ha akarod itt vagyok és szexeljünk, mondtam neki. Én egész nap jól éreztem magam, végre hallottam régi barátok felől, s ki tudja mikor hallok legközelebb, siettem is haza, mert egyébként tényleg össze akartam vele bújni...erre olyan ideges lettem, hogy soha nem hagyja, hogy boldog legyek nélküle, mindig csak őt kell pátyolgatni, hogy bevertem egy ablaküveget és most itt ülök a romok felett. Olyanok vagyunk mindketten, mint az elmebajosak, pedig normálisan dolgozunk, élünk stb nem értem hol lett elrontva... Légyszi kíméljetek a bunkó beszólásoktól, magam alatt vagyok és véleményt kérek, nem kioktatást... mindketten hibásak vagyunk, de már fogalmam sincs mi a helyes, talán tényleg el kéne válniuk útjainknak. Azt mondta ő ragaszkodik, de maga sem tudja miért, elmondása alapján én önző vagyok, soha nem veszem figyelembe amit mond /kevesebbet cigizz meg ilyesmit hozott fel/, csak egész nap szívom a vérét és anyagias vagyok /megkérdeztem van e pénze a hétvégi bevásárlásra/, és folyton lefikázom a munkáját /kértem, hogy fényképezze le a legutóbbit, mert kíváncsi vagyok rá/, szóval egy sárkánynak tart, biztos igaza van, meg nem is, már nem tudom.


2014. ápr. 29. 06:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tudjátok egymást tisztelni, becsülni, nem sok értelmét látom ennek a kapcsolatnak. És akkor a szerelmet még nem is mondtam.
2014. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%

"Normálisan élünk... dolgozunkstb."

Na látod... a mai munkabeosztások már nagyon nem normállisak... ez persze nem azt jelenti, hogy nem kellene dolgozni vagy ilyesmi... csak a legtöbb kapcsolat haláláért ezek az idióta vadkapitalista pénzéhes véresszájú cégek a felelősek, akiknek csak a k..a dollárjel csillog a szemébe.


Beszéljétek meg, hogy mikor lesztek együtt, mikor értek rá mind a ketten, mert ha elhanyagoljátok egymást az sem jó... menjetek el kirándulni, nagyon jó program tud lenni, kimossa a fejeteket. Vegyetek ki egyszerre szabit és meneküljetek ki a világból 1/2 - 1 hétre.


A cigizésedbe nem igazán van joga beleszólni... én ha már 20 éve együttlennék valakivel, akkor sem hagynám... persze nem fújnám a füstöt a képébe, ha nem szereti, egyszerűen 1-2 méterrel arrébbmennék, meg a házba nem cigiznék soha.


Nem vagy a tulajdona... de próbáljátok meg... a munkáját meg ne fikázd le... a nők elég gyakran képesek lefikázni a férfi munkáját, mert szerintük az igazi munka pl. a mosogatás... :D

2014. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
86%
Nem illetek össze.
2014. ápr. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

itt van még pár kérdés, amit én tettem fel a kapcsolatunk ideje alatt, hátha bepillantást nyertek a valódi helyzetbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. ápr. 29. 07:22
 5/47 anonim ***** válasza:
76%

Én tudom.

Két oka van.

Nem írom ki ide őket, mert az igazságok nem felelnek meg a nép-szerű gondolkodásnak - pont ezért nem köztudottak, hanem kutatni kell utánuk -, és itt csak Neked segít az infó úgyis, a többség csak lepontozza.:)

Az egyik a szeretetnyelv témája, a másik a saját határok témája.

2014. ápr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
59%
Kieg.: Mindenesetre szó sincs arról, hogy a kapcsolatnak annyi volna. Közelében sem vagytok a végnek.:)
2014. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%

Lehet csak feszültek, fáradtabbak voltatok mindketten a munka meg a lakásfelújítás mellett. Üljetek és beszéljétek meg!

Az pedig tényleg igazságtalannak tartom a részedről, hogy te elmész csavarogni, ő pedig csinálja egyedül a lakásfelújítást. Nincs olyan hogy nem tudsz segíteni, már aha akarsz persze-tudom miről beszélek mi is épp ebben vagyunk, és együtt csináljuk.

2014. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Az első megmondta a tutit.

Ha többet veszekedtek, mint amennyit szexeltek, vagy normálisan beszélgettek, akkor annak nincs értelme.

2014. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
96%

8-as vagyok.

elolvastam a másik két kérdést is, meg a hozzászólásaidat. Ennek a kapcsolatnak tényleg nincs értelme, szerintem pár év múlva csak rosszabb lesz.

Képzeld csak el: ha már most tilt 1 pohár italt társaságban, akkor mi lesz a következő? Ne sminkeld magad? Ne fesd a hajad? Ne vegyél fel, csakis olyan ruhát, amit ő jóvá hagy? Csak oda mehetsz ahova ő megengedi?

Gyerek után....ne menj vissza melózni, mert egy asszonynak a gyerek meg a fakanál mellett a helye?

Majd egy szép napon....elkezd verni, mert valami megint nem jó neki?

A pasinak lötyög egy kereke, ha van egy kis eszed, gyorsan otthagyod, nem szenvedsz tovább vele.

2014. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
48%
Az a tapasztalat, hogy egy lakásfelújítás megrázkódtatás, egy építkezés meg tragédia. Rengeteg pénz, idő, energia. Ennek most talán az van a mélyén, hogy elfogyott mindkettőtök energiája. Pihenés kell. Meg lehetne beszélni, és meg lehetne oldani, hogy egy hétig külön vagytok? Addig semmi kommunikáció, másnak sem beszélni róla. Le kellene tisztulni ennek a zavaros helyzetnek, hogy látni lehessen, mi az ábra. Ez a meglátásom a helyzetre vonatkozólag.
2014. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!