Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónap után szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónap után szakítottunk. Aztán barátok lettünk. Nagyon jó barátok, teljesen őszinték voltunk egymáshoz, megbíztunk egymásban. Ez helyes lenne így? Újrakezdjük?

Figyelt kérdés

Aztán barátnője lett, most kb 2 hónapja vannak együtt, de Ő ( nevezzük R-nek ), nem biztos ebben a kapcsolatban, nem is szereti őt, meg nem is nagyon kedveli. Amikor taliztunk és beszélgettünk mondta, hogy csak mondanom kell, hogy szakítson a lánnyal, de én szinte csak poénnak vettem és elhülyéskedtük a dolgot. Szombaton eléggé ittas voltam, felhívtam, találkoztunk, beszéltünk...

Ma találkoztunk az " ittas találkozásunk " után elsőnek : ) Kérdeztem, hogy most mi van köztünk és mondta, hogy nem tudja, kb 2 hete gondolkozik Rajtam, hogy jó lenne újrakezdeni, de fél, hogy nem működne a kapcsolat, meg Neki kellene a heti 1x bulizás.. Mondtam, hogy persze, ez érthető... Mondta azt is, ha nem lenne J, akkor nem gondolkozna, csak fél, hogy két szék közül a földre esik, mert Mi szeptemberben szakítottunk, decemberben úgy volt, hogy újra összejövünk, de akkor még eléggé haragudtam rá, meg eléggé bennem voltak a hülyeségei és mondtam másnap , hogy inkább hagyjuk, úgyis ugyanaz lenne, mint régen stb stb... És ő ettől fél, hogy megint azt mondom, hogy hagyjuk. De ha jól működik a kapcsolat, akkor egyértelmű, hogy nem mondom, hogy vége..

De most, mikor beszéltünk, nem ezt éreztem... Mostmár tudom, hogy mik a hibáim, mondta, hogy ő is tudja, és ha tudjuk mindketten, akkor nem fogjuk megint elkövetni ugyanazt a hibát...

Ti mit gondoltok? Én tényleg szeretném újra kezdeni, annyi szép történt velünk a 8 hónap alatt..


Tudom, hogy nem tudok mindent leírni és ahhoz egy nap is kevés lenne, de ennyi kicsi információval remélem tudtok véleményt mondani. : )


2009. márc. 30. 22:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként, 18 éves lány vagyok, Ő pedig 19 éves.
2009. márc. 30. 22:08
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Sztem jatsszik veled..........baromsag!!!!
2009. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem derült ki, hogy miért szakítottatok, de ha te még mindig szeret, és ő is téged, és mindketten akarjátok ezt a kapcsolatot, akkor próbáljátok meg újra. Ezt csak ti tudjátok, ti érzitek, hogy mi lenne a legjobb megoldás.
2009. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért játszik? Miből gondolod?
2009. márc. 30. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Majd meglatod........
2009. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ha szakít a mostani barátnőjével, akkor nem hiszem, hogy játszana...


Egyébként, Neked rossz tapasztalatod van ezzel kapcsolatban? Vagy miért vagy ilyen negatív véleménnyel?


Köszönöm amúgy, hogy írtatok mindketten!

2009. márc. 30. 22:19
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
A haverja vagyok!!!!!!!!!
2009. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, és ő is szeret, hagyja el a lányt, és kezdjétek újra. Más nem tudja, mit éreztek egymás iránt.

Ha szeretitek egymást, egy próbát megér. Nem?

2009. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretett volna nem lenne "mostani"....?
2009. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem Te teljesen összekeversz valakivel... Első válaszoló : )


A másik válaszolónak köszönöm és igazad van! : )

2009. márc. 30. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!