Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a lányotokról...

Mit tennétek, ha a lányotokról/barátnőtökről/tesótokról kiderülne, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Másképp néznétek rá akkor is, ha egy tök normális csaj?
2009. dec. 25. 01:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Semmi bajom a leszbikkel, se a melegekkel, se a heterokkal, se senkivel. Nekem ez mind normális dolog.
2009. dec. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Meglepődnék, de semmi több.
2009. dec. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

Hát ha a gyerekemről lenne szó akkor piszkosul ki akadnék, és tutti hogy azért el zavarnám pszihologushoz hát hogy ha még javítható! Ha nem akkor megprobálnám úgy szeretni, de ibztos hogy megváltozna a szememben. Ha ismerősőm stb. akkor valszeg egy életre megszakítanám vele a kapcsolatott, nagyon de nagyon utálom homárokat.

üdv,

2009. dec. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

03:04 ezen pszihológus nem tud segíteni.


egyébként van leszbikus és biszex ismerősöm is, és ugyanúgy nézek rájuk mint a heterokra:D nem zavar egyáltalán.

2009. dec. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Elfogadnám, mivel ezt nem lehet megváltoztatni. Bármilyen lenne a lányom, akkor is az én lányom, és szeretem. Picit sajnálnám, mert nehezebb élete lenne, mint egy heteronak, de megpróbálnék neki mindenhogyan segíteni. Nem néznék rá másképp. Lánytestvérem nincs, de feltehetően ugyanígy reagálnék, mint a lányom esetében. Leszbikus barátnőm van, őt már így ismertem meg. A barátságaimnál sosem a szexualitás az alap, hanem az emberi tulajdonságok.
2009. dec. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Semmi különöset.
2009. dec. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
nem zavarna,bár szeretnék unokát:(
2009. dec. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem rég derült ki számomra, hogy egy ismerősöm 8 év házasság után elvált és egy nővel él együtt. Meglepődtem nagyon, nem is azon, hogy leszbikus lett hanem jobban azon, hogy elvált, mert olyan szépek voltak együtt a férjével, igazi minta párocska voltak. Kiderült a gyerek vagyis inkább annak hiánya okozta a válás, mindent megpróbáltak a gyógyszerektől a beültetésig, de baba mégsem lett:S Sajnálom, mert megérdemelték volna. Nekem van egy kisfiam és amikor először látta őt ez az ismerősöm, láttam a szemében a fájdalmat, féltékenységet, hogy neki mért nem lehet... Nagyon szomorú:(
2009. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Azt elfelejtettem, hogy én ugyanúgy nézek rá mint eddig, egyébként sem szoros a kapcsolatunk csak ismerős és a családja is elfogadta, nem próbálják "visszaszoktatni" a férfiakhoz.
2009. dec. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
oké, legyen, csak ne híresztelje és ne hozza haza a párját :S
2009. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!