Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a lányotokról...

Mit tennétek, ha a lányotokról/barátnőtökről/tesótokról kiderülne, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Másképp néznétek rá akkor is, ha egy tök normális csaj?
2009. dec. 25. 01:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Miért, ettől más ember lenne, mint 5 perccel azelőtt, hogy ez kiderült? Nem hinném, maximum ti tévedtetek, nem ismertétek jól, de ez meg nem az ő hibája, hanem a ti bajotok.
2010. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem,de "elvárnám" tőle,hogy mint ember,ugyanaz maradjon,mint előtte.Úgy értem,hogy ne keveredjen bele abba a tipikus életvitelbe,amit sok meleg űz.Ezt azért írom,mert sajnos tapasztaltam:igaz,az illető barát egy fiú volt,akiről kiderült,hogy meleg-nem volt meglepő,sejtettük előtte is.Nagyon aranyos volt,amikor bevallotta,zavarban volt-én próbáltam megnyugtatni,megöleltem,hogy semmi baj,nekem ő ugyanaz marad,hiszen nekem az életének ehhez a részéhez semmi közöm,nem érint engem a dolog-aztán idővel elkezdett megváltozni,mostmár az egész életét a melegbárok,meleg barátok töltik ki.Ránk,a régiekre nincs már "igény"...
2010. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
57%

Van egy lány. Tök jóba voltunk, meg minden. Itt is aludt elég gyakran. Aztán összevesztünk (nem kevés és nem kis dolgokon....). Pár hónappal késöbb megtudtam, h. leszbikus lett. Így kicsitfuri... érted amit mondok, nem? Egy leszbi csaj mellett aludni..:S

Persze, nem lesz más, stb... de akkor is. gondolj bele...

sajnálom, nekem ennyi véleményem és tapasztalatom van!

2010. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!