Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meghívta hozzánk a 4...

A párom meghívta hozzánk a 4 napos hétvégére a gyermekeit, erről viszont csak most szólt. Jogosan akadtam ki, hogy kész tények elé állított?

Figyelt kérdés

A hétvégén anyák napi összejövetel lesz, jönnek a tesóim is családostól, így is csak alig-alig férünk el, erre a párom reggel benyögi, hogy a gyerekei is jönnek a hosszú hétvégére. Én megmondtam neki, hogy ezt azért előbb kellett volna megemlítenie, ő is tudta, hogy mi lesz a hétvégén, erre most megsértődött, hogy én biztos nem is szeretem a gyerekeit stb.

Tényleg túl nagy kérés, hogy egyeztessen velem/velünk ilyenekről?


2014. ápr. 30. 08:37
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom, hagyjátok már békén szerencsétlent.

Nem azt mondta, hogy nem szereti a gyerekeket, semmi baja a gyerekekkel. A hapsival van gondja. Megjegyzem nekem is lenne.

Nem a gyerekeken van a hangsúly, hanem, hogy a párjának a szervezési készsége egyenlő a nullával. Én sem örülnék neki, ha a hátam mögött szervezkedne, úgy, hogy nekem nem szól. Egy normális kapcsolatban ez nonszensz. A kérdező sem a párja háta mögött szervezte meg az anyák napi összejövetelt. Igenis, hogy egyeztetnie kellett volna és akkor még idejében ki lehetett volna találni, hogy mondjuk ezen meg ezen a napon a kérdező családja, azon meg azon a napon a gyerekek. Meg aztán honnan tudjátok..lehet, hogy 5 gyereke van, az plusz 5 főnek jelent kaját, alvóhelyet (gondolom ott is alszanak). Írta, hogy alig férnek el így is...én sem akarnék mit tudom én..mondjuk egy panelba 25 embert bezsúfolni. Nem kell egyszerre mindent félredobni mert "a gyerekek a gyerekek....!!" Meg lehetett volna ezt okosan is oldani, de ezek szerint a kérdező párja úgy véli, hogy mivel neki gyerekei vannak ezért felrúghat mindent, felette áll mindennek és mindenkinek.

2014. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
64%

Mekkorák a gyerekek?


Amugy meg kellet volna beszélni ha nálatok ez a szokás.

Más lenne a szitu ha nem lennének vendégeitek de igy necces.

2014. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
65%

11, 12


Nektek nincs gyereketek ugye? A gyerekek már csak olyanok, hogy felhívnak reggel, hogy

- apa elmehetünk hozzátok a hosszú hétvégén?

- Hát persze picikém. Várlak Titeket.


Nem pedig így.

- apa elmehetünk hozzátok a hosszú hétvégére?

- Sajnos erre csak holnap tudok válaszolni kisfiam, mert otthon egyeztetnem kell a Mariskával. Tudod nagyon fontos program lesz nálunk, jön az ő családja, ők már egy hónapja lefoglalták maguknak a lakást. Én meg nem tudtam előbb szólni neki, hiszen én is csak most tudtam meg. Attól tartok így nem fog menni. Azért megpróbálom, és ha beleegyezik, akkor jöhettek, ha nem akkor majd a nyári szünetbe találkozunk. Addig még van egy hónap, biztos meg tudjuk szervezni. Az előjegyzést majd elkérem tőle, és beírlak titeket a naptárba.

2014. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%
Az én pasim is ilyen, mindig az utolsó percben szól, hogy mikor jönnek a gyerekek. Azért rossz ez, mert akkor nem vásárol az ember lánya, dupla adagot mindenből, nem készül úgy...Én is idegbajt kapok ettől...
2014. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
43%

bocsi 14

Ha ez a helyzet, akkor nem lenne egyszerűbb a bevásárlás előtt rákérdezni, hogy figyelj csak hányan leszünk a hétvégén?

Amivel lehet számolni, azzal kell is.

2014. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
71%

jaj ne legyél már ilyen gúnyos.

Nyilván nem így néz ki a válasz...

Hanem sokkal inkább:

"Nyuszikám, nagyon sokan lesznek nálunk a hétvégén, de holnap még visszahívlak és megoldjuk valahogy jólvan? szeretlek "


Ennyi.

2014. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
59%
Illő lett volna szólnia, az igaz. De ahol 4-6 ember elfér pluszban, ott mêg kettő nem okozhat gondot szerintem,
2014. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
36%
Nem semmi vagy! Igenis teljesen természetes, hogy a párod a gyerekeivel akarja tölteni a hosszú hétvégét, fontosabbak, mint a te testvéreid, meg az ő családjuk. Ők a GYEREKEI!!!
2014. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
63%

"A hétvégén anyák napi összejövetel lesz, jönnek a tesóim is családostól"


Szerintem nem jogos a felháborodásod. Azért nem, mert számomra alap dolog lett volna, ha ilyen nagy családi eseményre készülök, és mindenkit meghívok, akkor abban a körben a párom gyerekei is benne vannak.

Ha a tesóid családostul (gondolom gyerekkel együtt) elférnek, akkor a nem gondolod, hogy az lenne a minimum, hogy a párod gyerekei is ott legyenek? Teljesen mindegy, hogy ezt ma említi, vagy a múlt héten, én eleve készülnék, hogy jönnek. Ez nem egyeztetés kérdése.


Sajnálom, de szerintem teljesen alaptalanul háborogsz.

2014. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
43%
19-nél az igazság. Tényleg alapból meg kellett volna őket is hívni.
2014. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!