Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jutok eszébe senkine...

Miért nem jutok eszébe senkinek, még akkor sem amikor névnapom van?

Figyelt kérdés

Új osztályba kerültem. (most kezdtem a gimnáziumot) A régi osztályomban sem volt egy barátom sem, itt úgy gondoltam, hogy van. Kitérnék a lényegre. A napokban volt a névnapom, és a családomon kívül (ebbe beletartozik anyukám, apukám, tesóm, nagymamám) senki sem köszöntött fel. Én mindig mindenkit felköszöntök, próbálok kedves lenni. Az ezek szerint "állítólagos" barátaimat is felköszöntöm. Ugyanez szokott történni a születésnapomon is. Értem én, hogy ilyenkor nem köszöntenek fel, mert honnan tudhatnák, de a névnap az benne van a naptárban... Nem várok választ, csak ezt most muszáj volt "kiírni magamból". A pláne az a történetben, hogy még a másik nagymamám(apukám felőli) még ő sem köszöntött fel! Nem értem, hogy engem miért nem szeret senki... (mert nyilván ha szeretnének, akkor biztosan felköszöntenének)


Ha valakinek van hozzáfűznivalója, akkor írhat nyugodtan.


2009. dec. 25. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
nekem csak annyi, hogy én pl a saját névnapomat se tudom mikor van... és sajnos/nemsajnos másokét se... rövid hozzáfűzés, de remélem érted. Kellemes ünnepeket!
2009. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Én soha nem nézem a névnapokat a naptárban,nekem elég annyi hogy hanyadika van.
2009. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

A régi osztályomban sem volt egy barátom sem, itt úgy gondoltam, hogy van.


Leírtad a lényeget,azt hiszem magadban kellene körülnézni.

Nem bántani akartalak,és Kellemes Karácsonyt!

2009. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Én az egyik legjobb barátnőm szülinapját felejtettem el. Vagyis szóltak mások,szerencsére még aznap. De ez nem azt jelenti,hogy kevésbé szeretem. A névnapját meg senkinek nem tudom, más se tudja az enyémet.Ez nem olyan fontos.Szerintem senki nem azzal kel fel, hogy előveszi a naptárat, hogy megnézze kinek van névnapja. Ez nem azt jelenti, hogy a barátaid nem is igazi barátok. Ez teljesen hülyeség. Én pl teljesen hülyeségnek tartom az egész névnapot, van amikor fel sem köszöntöm a legjobb barátnőmet, és ő sem várja el,általában ő se szokott engem mert szerinte is hülyeség.Viszont tényleg a legjobb barátnők vagyunk,és elválaszthatatlanok. Nem attól lesz barát valaki mert felköszönt, hanem akkor ha teljesen megbíztok egymásban. 20/L
2009. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó vagyok. Azt kifelejtettem, hogy volt amikor a saját anyám nem köszöntött fel mert elfejeltette(csak később).Dehát kit érdekel? Nem annak kell egész évben a fejében járnia, hogy húú már csak 5 nap és a lányom névnapja lesz.
2009. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem a családom sem szokott felköszönteni.
2009. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz magadba. Az iylen magányos emberek szeretik sajnáltatni magukat hogy nincsenek barátaik,senki sem szereti őket ,és ugy gondolják ebben mindenki hibás csak ők nem. Te ne legyél ilyen.
2009. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretnek. Velem is volt már párszor ilyen. Szülinapomat a jó barátaim is elfelejtették..kicsit ki voltam, de túltettem magam rajta. Egyébként ők még tudták is, csak el voltak foglalva. Névnapomat meg egyébként sem tudja szinte senki, mert ritka nevem van. Most, karácsonykor sem kívántak Boldog Karit, pedig volt olyan, akinek én írtam sms-t..:D Hát manapság már nem menő figyelmesnek lenni, ne is törődj vele.

15L

2009. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem az van, hogy a "barátnőim" között nagy divat lett a kollektív ünneplés, vegyünk közösen ajándékot, csináljunk meglepetésbulit. Eddig mindenkinek volt, engem nem hívtak szinte sehova (még olyan lányokat is hívtak, akik nem is tartoznak ebbe az állítólagos körbe), és természetesen engem fel sem köszöntöttek. De nem bánkódom, helyette más barátaim felköszöntöttek, olyan emberek jöttek el meglátogatni a városba (egy kellemes kis kocsmában búcsúztattam az eltelt egy évet), akikkel életemben egyszer találkoztam, de kíváncsiak voltak rám. Én az ilyeneket nem tartom barátnak, ne csak akkor legyek jó, ha kell valami, vagy sírni kell a vállamon.
2009. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha te felköszöntöttél másokat,azért illetlenség nem viszonozni. Egyébként meg sztem jó módszer,ha megadod az adataidat iwiwen,myvipen,stb,és ott a kezdőlapon úgyis figyelmeztetnek,kinek mikor van,és ismerőseid is látják egyből. Fel a fejjel!
2009. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!