Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden nő (kapcsolatba...

Tényleg minden nő (kapcsolatban élő, egyedülálló) tudna válogatni jelentkező férfiak közül? Mert olyan sokan ezt hangoztatják. Miért? Olyan szépek, vagy miért?

Figyelt kérdés

Az lényegtelen hogy szex,vagy komolyabb kapcsolatra.

Én miért nem érzem úgy,hogy tudnék,ha akarnék?

Nem is akarok(10 éves kapcsolatban élek,meg is tudom számolni,ennyi idő alatt hány embernek tetszettem,akiről tudtam.)Nagyon kevés.

Zavar,mert mindenki hangoztatja,hogy egy nőnek de könnyű lenne felszedni valakit.

Ilyet sose tudnék gondolni sem!Inkább azt hogy:mi tetszik bennem,hogy pont én?

Ha most ismerném meg a páromat,szerintem rám se nézne!



2014. máj. 1. 15:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

1-es:

30 vagyok.


nagyon igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írja, h a boldog nőkre tapadnak. a boldogság széppé, kiegyensúlyozott, magabiztosság, kacérrá teszi. nem szorong. a boldog nő bevonzza a férfiakat, míg a boldogtalan nő azt az üzenetet sugározza ki: "félek, h üt a biológiai órám", "kell egy balek, aki elvesz", "kikészültem, és rámférne egy orgazmus, de közben szeress is". ezek mind negatív energiák.

mindenki a pozitív energiákat keresi.

2014. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ránézésre senkiről nem tudom megmondani, van-e kapcsolata vagy nincs.

Sokszor látok olyan embereket vonzónak, akiknek nincs kapcsolatuk, és olyanok is taszítanak, akiknek van.

2014. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nekem az a furcsa, hogy valaki ezt képes komolyan venni. Mármint azt, hogy hány embernek tetszik.

Engem annyira nem érdekel, hogy azt se tudom, hogy ki jelentkezne nálam és ki nem. Mondjuk az is tény, hogy az ismerőseim olyanok, hogy tudják, hogy foglalt vagyok és így nem hajtanak rám. Inkább azt nem értem, hogy valaki miért hajt olyanra, akiről tudja, hogy foglalt.

2014. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%

Igazad van kerdezö!

Es h a kérdésre valaszoljak : igen , minden nö valogathat 3 partnert naponta. Barhany eves , ha szingli/ házas

2014. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg az a baj, hogy ezt nem is lehet az alapján megítélni, hogy kapsz-e jeleket a férfiaktól. Az még nem jelent semmit!

Én már többször jártam úgy, hogy kacsintgatott rám mindig egy aranyos fiú, mire kiderült, hogy homokos, párja is van. Kolléga volt amúgy ő is, a párja is, tehát igaz volt, hogy meleg.

Olyan is volt többször, hogy egy fiú nagyon kedves volt velem, udvarias, előzékeny, tisztára mintha bejöttem volna neki. Mire fel kiderült, hogy még csak nem is tetszem neki, mint nő.

Tehát ha adott egy közvetlenebb típusú pasi, az minden nővel aranyos, érdeklődő lesz, de lehet, hogy az égvilágon semmit nem akar tőlük.

Aki meg félénkebb típus, arról talán sose derül ki, hogy valójában mennyire vonzónak tart. Főleg, ha tudja rólad, hogy kapcsolatod van, akkor pláne nem közelít.

2014. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15/15-ös ezaz,az ilyen dolgokat,amiket írsz,nem tudom "jeleknek" venni,sőt nem ismerek fel semmilyen "jelet".Csak azt,ha egyértelműen közli velem a másik amit gondol.
2014. máj. 1. 16:41
 17/24 A kérdező kommentje:
ez 16:30-as írónak ment.
2014. máj. 1. 16:42
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

15-ösnek mondanám, hogy igaza van.

Velem pl. egyik emlékezetes eset volt egy ismerősöm, aki mindig bókolt, állandóan a rajongásig ajnározott, aztán mikor ott volt többször is az alkalom, hogy valami közeledés lehetett volna, akkor semmit sem csinált, hiába bátorítottam már minden módon.

Több hasonló esetem volt, néznek, mosolyognak, beszélgetnek, aztán mikor rájönnek, hogy veszem a lapot, onnantól nincs tovább.

Nem tudom, mire jó ez, talán szórakozás a férfiaknak, nem értem, mert az emberben keltik a reményeket, aztán nincsen semmi.

2014. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen, szórakozás lehet ez nekik, hülyítik a lányokat, vagy önbizalomtuningnak használják ezt, örülnek, ha egy lány visszamosolyog, bátorítja őket. Vagy csak azt hiszik, hogy egy fiúnak így kell viselkednie, bókolni kell a lányoknak, vagy egyszerűen csak emberszeretőek, a nem ilyen esetben mindegy, persze nyilván nem egy fiúnak fog szépeket mondani egy másik férfi, hacsak nem meleg, hanem egy nőnek, de lehet, hogy csak kellemes napot szeretne szerezni az adott hölgynek, meg saját magának is, ezért is tűnik úgy, mintha udvarolna. Tehát csak mert társaságkedvelő, azért csinálják.

Persze olyan is van, aki tényleg csak a nők megdöntésére hajt, de az főleg nem a komolyabb típusú nőknél próbálkozik, amilyen a kérdező is lehet, hanem a harsányabbaknál, meg akik szintén flörtölős típusok.

2014. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

hát ez az, hogy mindenhol azt hallom, hogy a férfiak csak arra mennek, hogy megdöntsék a nőket.

Holott arra SEM mennek.

Nem csak nekem van ilyen tapasztalatom, a környezetemben is hallom ezeket, hogy még arra sem képesek sokan, hogy fizikailag közeledjenek. eljutnak ebbe a hülyítő flörtölési fázisba (egyedülálló férfiak), és onnan nincs tovább. egyszerűen nem értem.

2014. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!