Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Félek a férfiaktól, amióta az exemtől egy csúnyaságot kaptam el, amit már azóta kikezeletek. Hatalmas csalódás volt, mert elvileg józan életet élt. De ez már most mindegy. Most ismerkedek valakivel, hogy mondhatnám meg neki, hogy csak akkor lehet komolyabb dolog közöttünk, ha elmegy szűrésre? nem akarom elmondani neki, hogy mi történt. Mert így is nehezen dolgoztam fel, sőt talán nem is..
2009. dec. 27. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg érett, akkor megérti az aggodalmaidat, hisz a cél az hogy mindkettőtöknek jó legyen.
2009. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

első vok:


... sőt még segíteni is fog, hogy helyrerakhasd magadban a dolgokat. Legalábbis én ezt tennném ha egy ismeretség elején ilyen problémával kellene szembesülnöm.


(ffi)

2009. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van esze, nem veszi zokon.
2009. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!