Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság az unokatesóm részérő...

Bunkóság az unokatesóm részéről, hogy meztelenül alszik, amikor nála vendégeskedem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

És nem zavarja, hogy reggel, felkelés után meztelenül látjuk lógó p*ccsel.


Vagy csak mi vagyunk maradiak a barátnőmmel, hogy megmosolyogjuk vagy furcsálljuk az ilyesmit?



2014. máj. 15. 07:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Illetlenség nem is kicsit.
2014. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy bennem van a hiba, hogy nem értem, hogy ez miért gond...az unokatesómmal láttuk már egymást meztelenül elég sokszor, nem jutott eszembe, hogy bármelyikünk részéről bunkóság lett volna valaha. Meztelenül szokott aludni, hát nem kell bemenni hozzá. Ha meg reggel, kómásan nem az első gondolata az, hogy felöltözzön csak miattatok, azt megértem, gondolom nem izgatja, hogy látjátok-e meztelenül vagy sem...Megértem, hogy nektek esetleg szokatlan, de ha belegondolsz, igazán semmi extra nincs abban, hogy valaki meztelen, nem?
2014. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Egy szobában alusztok? Akkor minek mentek oda, ha nincs ott hely külön alvásra??? Egyébként bunkóság, én nem is engedném meg, azt mondanám, ha nem vagy hajlandó akkor, amikor itt van a barátnőm is pizsamába v. nem tudom mibe bújni, akkor elmegyünk.
2014. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

00:39-es válaszolóval értek egyet. Nem vagytok már szégyellős kiskamaszok, miért akkora nagy dolog a másik ember meztelenségének a látványa pár pillanatra? Őt nem zavarja, ha látjátok úgy, akkor nektek nem mindegy?


Nem tudom megérteni, miért kell ilyesmikből akkora ügyet csinálni.

2014. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ha ti vagytok a vendégek, nektek kell alkalmazkodni az ő szokásaihoz


de ha neked nem tetszik haza lehet menni este, és akkor tökmindegy hogy alszik


és reggel a fiúk álló pö.cc..sel szoktak ébredni, csak szólok

2014. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10es, a fas..zt!
2014. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És ha a szülei mennek hozzá, akkor is így viselkdik. Ez egy bukó ember, nem azért, mert pucéran alszi, hanem azért, mert magát mutogatja. Talán zavarba kellene hozni, mint azt már egy fenti kommentelő tanácsolta, két esélyes a dolog, vagy felötözik, vagy pofán ver és kidob titeket:))
2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem "MUTOGATJA magát", csak nem érzi sürgősnek és fontosnak, hogy ruhát vegyen fel, és nem zavarja, ha valaki meglátja meztelenül. Én nem értem, hogy miért ekkora probléma a dolog.
2014. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!