Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak vettem egy kutyát és...

Anyunak vettem egy kutyát és azóta teljesen kifordult magából, miért?

Figyelt kérdés

1,5 éve vettem anyunak egy kiskutyát,elötte nem voltunk olyan hűde anya-lánya kapcsolatba.Most totál úgy érzem hogy anyut nem is érdeklem csak a kutya van neki,hiába probálok vele beszélgetni nem lehet,nem érti meg hogy nekem szükségem van rá, és a kutya mégis csak egy kutya.

Mit tudnék csinálni,hogy megváltozzon?


2009. dec. 28. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj Anyukádtól olyan dolgokat kérdezni, amiről tudod, hogy szívesen beszélget(ne). Például hogy meséljen a gyerekkoráról, az élményeiről, a nagyszüleidről, történeteket! Vagy arról, amikor ő volt 16 éves. Az emberek általában szeretnek magukról beszélni, főleg, ha olyan a téma, amiről szívesen is beszélnek... Egy próbát megér... :))
2009. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
És például mindezt tehetnéd úgy is, hogy elkíséred kutyát sétáltatni, és eközben... Valahogy, de biztos vagyok benne, hogy meg tudnád törni a jeget, főleg, hogy ennyire szeretnéd is megtörni! :) Kicsit szomorú vagyok, mert ezt inkább Anyudnak kéne kezdeményezni feléd, de tudod, ha Mohamed nem megy hegyhez, akkor a hegy megy Mohamedhez... hüle közhely, de igaz..
2009. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

gyerek történetes mesélés is volt félig belekezdett és csörgött a telefon.fél ora után feljött a szobámba ott is csörögött a telefon.2 orán keresztül mellettem telefonált..:S

Együtt kutya séta nincs:s vagy én viszem le a kutyát vagy Ő.

Nyáron probáltam telkünkön este hogy jöjjön ki velem kutyát sétáltatni ö nem jön nem megy ki az utcára:(

2009. dec. 28. 23:10
 14/19 anonim ***** válasza:

Ledöbbenek amiket írsz! :(


És kivel telefonál 2 órán át???!


Amúgy meg, mikor ő viszi ki a kutyát, akkor kapd fel a sálad, kabátod, és menj utána, és úgy máris ketten mentek, nem tud kibújni... Mitől lehet ilyen vajon? Nem ideges típus? Akivel telefonál, azzal hogy beszél? Ráérősen, kedvesen, vagy sietősen, de sokat? Az az igazság, hogy Anyukád számomra nagy kihívás (lenne), mert imádom keresni az emberek "gyenge pontjait" (természetesen csakis a pozitív dolgok miatt!), csak hát ehhez ismernem kell az illetőt.


Elsimítottam már pár ilyesfajta "konfliktust" családi körön- baráti körön belül, de ez csak személyes ismeretséggel megy.


Nagyon szeretnék valahogy segíteni, ezért is kérdezgetek Tőled ilyesmiket... bocs ha zavaar a sok visszakérdezés, csak a "diagnózishoz" még elég sok dolgot kellene tudni.

2009. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Írj még , ha van kedved, én most azért elmegyek aludni, mert a másfél éves lányom reggel 6-kor kel minden nap.. :((( De szívesen beszélgetek még erről Veled holnap, ha géphez jutok, amikor épp alszik a lányom. Jóéjt.!
2009. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

együtt soha nem tudjuk levinni mert ö csak akor viszi le ha nem vagyok otthon,vagy ha 30 percel késöbb viszem a le a kutyát mint amit ö szeretne és akkor már ideges lesz és leviszii ... de abbol is csak a balhé van:S

Nagyon sokat telozik,normálisan és ráérösen.

Akkor ideges ha nem rögtön csinálom meg a dolgokat amiket mondd,nem vagyok az a tipus várok egy fél orát és addig kedved csinálok magamnak ahoz a dolgohoz amit kért :D

köszönöm az eddigi tanácsokat,probálkozási lehetöségeket is=)

2009. dec. 28. 23:21
 17/19 anonim ***** válasza:

Na, még itt ragadtam egy válasz erejéig.. :)


Szóval, amúgy rákérdeztél már tőle, hogy "Anyu, hogyhogy ilyen kevés időd jut rám? Vagy miért nem szeretsz velem beszélgetni, rólam többet megtudni?" Mert azért erre is biztos, hogy válaszolna valamit. Ne félj tőle, hisz Ő nem a cégnél a vezérigazgató, hanem az Édesanyád, aki elvileg a hozzád legközelebb álló személy a világon.. (legalábbis az kéne legyen). Hmm. nagy kihívás az Anyukád!


Vagy egy ellenpróba: Ha Te nem szólnál hozzá napokig, csak elmennél mellette csendben (persze köszönni azért köszönnél) rákérdzezne, hogy mitől lógatod az orrod???


Hihetetlen, örülhetne, hogy egy ilyen normális lánya van, vagyis hát biztos örül, csak valahogy nem veszi "a jelzéseidet", hogy szükséged lenne rá... :(

2009. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja és még valami, de mára mostmár tényleg búcsúzóul.. Én nagyon örülnék, ha a kicsi lányom 16 éves korában így ragaszkodna majd hozzám, el fogok mindent követni hogy így legyen... de aztán az is lehet, hogy nálunk meg pont fordítva lesz, én fogok majd "pedálozni", és ő meg megy a saját (meg a barátnői) feje után...


Jóéjt mára, mostmár biztosan jóéjt! :)))

2009. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Merthogy nekem kéne mindig odamennem hozzá,és nem megyek elvileg de ha megyek akkor mindig valamit csinál,este bemegyek akkor haggyam mert fáradt stbstb...

nem szolok hozzá volt már párszor...

kb ugyahogy volt lesz*rt magasrol...röviden...:S=(

csak ha nem szolok hozzá,nem válaszolok nem köszönök,miért vagyok ilyen bunko hogy nem válaszolok..:S

2009. dec. 28. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!