Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék egy piercinge...

Nagyon szeretnék egy piercinget a számba, de anyámék nem engedik. Hogyan tudnám rábeszélni mégis öket?

Figyelt kérdés
2008. júl. 29. 09:31
 1/6 anonim válasza:
63%
Mondd el nekik, hogy nagyon szeretnéd, engedjék emg és ha nagyon nem tetszik nekik vagy nem tudom még utána is ágállnak ellene kiveszed. (Persze akkor ha már kész van szerintem nem fogják kirángatni a szádból...)
2008. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Én porcba akartam fülbevalót mindenáron, évekig könyörögtem, és nem engedték. Végül titokban megcsináltattam, akkor már nem nagyon tudtak mit mondani...
2008. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
szia. nem tudom hány éves vagy,de biztos fiatal. én is igy voltam.hónapokig könyörögtem a köldök piercingért,és hogy nyelv és orr piercingem legyen. meguntam,és titokban elmentem a barátnőmmel megcsináltatni.ja,de nem egyszerre csináltattam meg. de mikor meglátták,kiakarták veteni velem.hát megkell küzdeni érte,de nem tudnak mit tenni ha már megvan csinálva. szeriintem menny és csináltasd meg.hisz egyszer élünk,és ha szeretnéd akkor sok szerencsét hozzá;)
2008. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én tizenhat évesen szúrattam az első piercingemet, szüleim nemtetszése ellenére. Azóta body piercer lettem, és elfogadták a kinézetemet (még ha sokszor meg is jegyzik, hogy "egy ilyen szép fiatal lánynak nem kéne így elcsúfítania magát"). :D Figyelj, nem tudom, mennyi idős vagy, de én anno megmondtam apámnak (ő tiltakozott a legjobban), hogy mivel elmúltam már 14 éves, így nem szükséges az ő beleegyezése, mert anélkül is megcsinálják, és akármi lesz, meg fogom csináltatni, legfeljebb nem szólok előre, és kész. Végülis így is lett, elmentem megcsináltatni, aztán hazamentem, hogy na, meglett, kész passz, már ki nem szedem. Szörnyülködtek két napig, aztán megszokták.
2008. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket.16 vok jövö7en meg is csináltatom :) max kitagadnak :P
2008. júl. 30. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi lett?:)
2010. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!