Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások családja melyik kategóri...

Mások családja melyik kategóriába tartozik? (lent)

Figyelt kérdés

Vannak olyan családok, ahol az egészség a legfontosabb és örülnek egymásnak, nincs veszekedés, hiszti, ordibálás, ha rosszabbul megy az iskola, vagy nem sikerül a felvétel egy munkahelyre (nem vagyunk annyira szegények!), VAGY a tanulás és a munka mindenek előtt, és ezen két dolog képezi a veszekedések nagy részét, ahelyett, hogy örülnének egymásnak stb.

Én családom sajnos az utolsó kategóriába tartozik és ez rohadtul stresszel!

A tiétek?


2009. dec. 29. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a miénk a másodikba, súlyosbítva azzal, hogy "úgyse sikerül", "ugye megmondtam, hogy ez lesz"
2009. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim elváltak és Anyukámmal élünk, vele az 1. kategória.

De ha apámmal vagyunk, akkor a 2. Mindig azzal jön, hogy az új csajának a lánya mennyire okos, én meg milyen hülye, tanuljak többet, pedig engem is felvettek az egyetemre. Az a vicces benne, hogy ő meg egy egyszerű villanyszerelő, úgyhogy nemtom mit játsza magát....

2009. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis ordibálós kategória.Főleg a munka a pénz miatt.
2009. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyes,mert fontos az egészség meg az hogy együtt vagyunk. Közben meg néha azért megy a veszekedés,mert nincsen pénz,illetve nem találok munkát. :S
2009. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem nagyon voltak veszekedések. A szüleim nem vertek volna vasra, ha nem vagyok kitűnő tanuló, de szerencsére mindig volt elég ambícióm a tanulásra, szóval nálunk nem merült fel ez a probléma. A felvétel a munkahelyekre meg nem feltétlen tőled függenek. Oda x jelentkező van, nem csak rajtad múlik, hogy sikerül-e. Még ha mindent meg is teszel, előfordul, hogy valami nem sikerül. Ezt nem szabad kudarcként felfogni. Az ilyen "én megmondtam, hogy nem fog sikerülni" féle kommentek teljesen tönkreteszik az embereket. Hogy miért váltak ilyenné? Mert valószínűleg ők is ezt hallották otthon.
2009. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!