Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek elmondja a párotok...

Nektek elmondja a párotok mennyit költ a gyerekére? Kivételezik velük, vagy egyformán kezeli a ti gyereketekkel?

Figyelt kérdés

Soha nem mondja el, ha vesz neki valamit, vagy kifizet. Most például kiderült, hogy õ állja a külföldi iskolai kirándulást a fiának. Míg a gyerek anyja egy hazai 20ezer forintosat. Ellenben az én gyerekem (aki közel egyidõs) útjának tervezésekor kiverte a balhét, hogy a gyerek apja is adjon bele. Végül adott is.

Másik esetben mondtam, hogy szükségem lenne péntre, hogy a fiamnak cipõt tudjak venni. Nagy duzzogva adott 20 ezret, azt mondta még jó másik, a fiának vett egy 40ezer forintosat, mkor neki teljesen jó állapotban van a másik

Vagy ilyen még a meki. Ha együtt megyünk a gyerekek azt kérnek amit akarnak. Ha csak hárman, vagy õk ketten a fiammal akkor megszabja mennyiért kérhet. De máshol is ezt csinálja, csak ez âllandó dolog, ezért jutott eszembe.

Lehet rinyálásnak tünik, és lehet mondani, hogy nem az övé, de közben úgy kezeli, õ mondja, hogy gondoskodik ròla, nem tudom miért kell ez a megkülönböztetés. Sokszor nagyon idegesít. Én amikor itt a fia ugyanúgy kezelem. Ha veszek, neki is veszek



2014. máj. 20. 13:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%

"kiverte a balhét, hogy a gyerek apja is adjon bele"


Miért is nem gondoskodik a te gyerekedről a saját apja?

2014. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Mert nem normális. Fizeti a gyerektartást, ami a nullával egyenlõ. Nem tudok vele mit kezdeni. Párszor ad csak ezenfelül ha százszor felhívom.
2014. máj. 20. 13:37
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Biztosan nem fog tetszeni,de:

Miért nem te finanszírozod a fiad cipőjét és egyéb kiadásait, az apjával együtt? Szerintem ezt nem kéne elvárnod a párodtól.

2014. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
szegény gyereked "csak" 20 ezerért kap a párodtól pénzt cipőre...
2014. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Közös kasszán vagyunk elvileg. Inkább õ kezeli a pénzt, ezért tõle kérem ha kell valamire
2014. máj. 20. 13:40
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Neki elsősorban a saját gyerekéről kell gondoskodni. Mennyi a fizetés különbségetek, hogy ekkora gond?
2014. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
87%
Mióta vagytok együtt, együtt laktok-e és örökbefogadta-e a gyerekedet?
2014. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ne legyetek közös kasszán és mindenki intézi a saját gyereke dolgait, ahogy jólesik!

Neked van kereseted?

2014. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a probléma elég összetett. Még szép, hogy a saját gyerekét támogatja anyagilag, ez érthető a részéről. Azt is el kell fogadni, hogy nem minden ember képes mások gyerekét sajátjaként kezelni és gondoskodni róla. A bibi akkor van, ha ezeket a dolgokat nem sikerül tisztázni már a kapcsolat elején. Ha nekem gyerekem lenne, eleve csak olyan férfit választanék, aki kettőnket fogad el, nemcsak engem egyedül. Ha az elején nem így volt, és új keletű a probléma, akkor pedig le kell ülni vele beszélni (négyszemközt, gyerek nélkül).
2014. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam érthetõ! Közös kasszán vagyunk, de õ kezeli a pénzt. Persze nâlam is van valamennyi, hiszen bevásárolok stb. A gyerekekre ebbõl költünk. Én ugyanúgy veszek mindkettõnek. Õ nem. És nem mondja el, ha vesz valamit a fiának.
2014. máj. 20. 13:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!