Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok gyerekes családra vágyom,...

Sok gyerekes családra vágyom, mennyire lógok ki ezzel a sorból?

Figyelt kérdés

Fiatal, nő vagyok, még tanulok az egyetemen.

Sajnos nem igazán találom a társamat, de ez érthető, mert nem átlagosak az álmaim. Ez ihlette a kérdést.

Legalább 3 saját gyermeket szeretnék, és még 2-3 neveltet/örökbefogadottat. (nem zárkózok el a több sajáttól se) Én sem pártolom a megélhetési szülőket, de van szerencsém ismerni egy pár, sok gyerekes értelmiségi családot, és számomra ők a példaképek.

Mennyire számítok ezzel különcnek? Szerintetek létezik olyan férfi, aki hasonlóképp gondolkodik? A megélhetéstől kérlek most tekintsetek el, mert az esetemben már új témát indítana, és abba nem szeretnék belefolyni.


2014. máj. 26. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem érdekel, de ne gyesre szüld őket sorban
2014. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Azért lógsz ki, mert mások meg nem.
2014. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Megértem, saját gyereknél nem bánnám a sokat (3,4,5) de örökbefogadottat nem szeretnék. 23F
2014. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Egészen a szülésig én s 3 gyereket akartam :) Most esetleg még egy baba majd 3 év múlva, bár párom szeretné tartani a 3-at (Könnyű neki, nem neki kellett megszülnie :D)
2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha sikerül külföldre költöznöm, akkor 4-6-öt szeretnék én is. Több osztálytársam is sok gyermeket szeretne. 18/L
2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Ó az első után adod ezt még lejeb is.Mondjuk nekem fogadott gyerek ugyan nem kéne,
2014. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát eléggé kilógsz a sorból, de ha neked így jó, akkor úgy élsz, ahogy akarsz.
2014. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Szülj előbb egyet, aztán hidd el, meggondolod magad arról, hogy még 4-et kipréselj...
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

manapság szerintem 1-2-t vállnak , mert sajna a jó kis bérekkel ennyit lehet bevállalni.

nem tudom mit tanulsz és majd milyen munkád lesz vele és milyen párod lesz, de ha megengedhetitek és nem segélyért csinálod, akkor hajrá!

2014. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen mindig 5 gyerek volt álmom, aztán most már ott tartok, hogy nekem soha nem kell gyerek.

Az ember változik. De nincs ezzel semmi baj, ha ennyit akarsz és úgy érzed tisztességgel felbírod nevelni mind az 5-6 ot, akkor hajrá!

2014. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!