Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok gyerekes családra vágyom,...

Sok gyerekes családra vágyom, mennyire lógok ki ezzel a sorból?

Figyelt kérdés

Fiatal, nő vagyok, még tanulok az egyetemen.

Sajnos nem igazán találom a társamat, de ez érthető, mert nem átlagosak az álmaim. Ez ihlette a kérdést.

Legalább 3 saját gyermeket szeretnék, és még 2-3 neveltet/örökbefogadottat. (nem zárkózok el a több sajáttól se) Én sem pártolom a megélhetési szülőket, de van szerencsém ismerni egy pár, sok gyerekes értelmiségi családot, és számomra ők a példaképek.

Mennyire számítok ezzel különcnek? Szerintetek létezik olyan férfi, aki hasonlóképp gondolkodik? A megélhetéstől kérlek most tekintsetek el, mert az esetemben már új témát indítana, és abba nem szeretnék belefolyni.


2014. máj. 26. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy sok gyereket akarsz, de ahhoz egy atombiztos párkapcsolat is kell, mert gyereket megcsinálni könnyű, de felnevelni, iskolázni és megfelelő családi hátteret biztosítani már nehezebb.

Anyagiakban is jól kell állni, én pl nem örülnék, ha nem tudnám mindenkinek ugyanazt a színvonalat biztosítani, tehát nem úgy csinálnám, hogy az elsőnek veszek minden, aztán egymás levetett gönceit hordják, hanem mindegyik gyerek kapjon új ruhát, mely az ízlésének is megfelel.


Keress valami atom keresztény pasit, akinek fontos a nagy család, az valószínűleg nem nagyon fog elhagyni.

2014. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, a párkapcsolaton nagyon sok múlik, ha az jó oda simán belefér több gyerek is.
2014. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is sok gyerekes családra vágyom, de

- jelenlegi jövedelmemből egyet se tudnék eltartani pedig diplomám van, normálisan élek

- jelenleg lakást se tudnék biztosítani neki

- és nincs olyan párom se aki egyáltalán gyereket szeretne

2014. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!