Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy házas,3 gyerekes,32 éves nő nappali tagozatos egyetemre megy? Ha a ti családotokban lenni ilyen, szégyellnétek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első diplomája, most szakmája van de nem abban dolgozik.
2013. okt. 17. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
miért lenne szégyen? omg...
2013. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jó, a szégyen talán erős kifejezés. De gondolom elég furcsán fognak ránézni a 18-19 éves csoporttársai.
2013. okt. 17. 16:20
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Miért? Mi rossz van benne? Ha megteheti, hajrá, lehet, hogy először kinevetik az éretlenek, de ha látják, hogy teljesít, majd elmúlik, s majd befogadják.
2013. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%

Én azon csodálkozom, hogy 3 gyerek mellett valaki hogy várhatja el a családfentartótól ezt a terhet.

Mert ha melózna a csajk és úgy tenné le a főiskolát/egyetemet estin-egy szavam nem lenne, de igy, nagyon megvetem.

2013. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Én 20 éves főiskolai hallgató vagyok és van 40 éves csoporttársam. Egyáltalán nem gáz, vagy furcsa. Ha mondjuk az én anyukám menne újra egyetemre, én még büszke is lennék rá :)
2013. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
ha megoldható anyagilag, persze. még talán fel is néznék rá, hogy 3 gyerek mellől is bevállalja a nappali tagozatos egyetemet.
2013. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Szégyellném???


Mi ezen a szégyellnivaló, ha a család megteheti? Az én férjem lassan 30, most fogja nappalin elvégezni a mesterképzését, mert így gyorsabb és biztosabb is, ráadásul keresek én is annyit, hogy megteheti ezt.


Ha ez a családnak nem jelent bevételbeli problémát, akkor inkább büszkének kéne lenni rá, hogy ilyen korban még van ambíciója tanulni, fejleszteni magát, szem előtt tartja a saját és a családja jövőjét.

2013. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Én csak irigyelném, hogy megengedheti magának, hogy 5 évig ne dolgozzon. Én is ennyi idős vagyok, de csak levelezőn tudok egyetemre járni.
2013. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
inkább felnéznék rá
2013. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Menjen csak! Családon belül biztosan megbeszélték, nem gond, ha az ő keresete kiesik. Nem is a mi dolgunk itélkezni...

Szégyellném? Nem! Sőt büszke lennék rá. Mert felcserélte a sorrendet? Előbb szült, és utána egyetem. Talán jól tette.

Sok nő ott szúrja el, hogy mire befejezi a tanulmányait, párt, egzisztenciát teremt, bizony közelíti a 40.-életévét.

Pedig a testünket, a biológiát nem lehet, és nem tudjuk becsapni.

2013. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!