Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló probléma? Vagy csak...

Hasonló probléma? Vagy csak nálam van ez így?

Figyelt kérdés
Imádom anyukámat, tényleg semmi bajom vele, csak az állandóan idegesít hogy nem tud néhány dolgot megérteni. Ez alatt azt értem hogy van egy nagyon jó barátnőm és mikor mondtam neki hogy szakitottam a barátommal, mondta nekem hogy akkor mostmár az enyém lehetsz, de teljesen csak hülyeségből. Kiirta msn-re hogy szeretnél megkapy xy mi? akkor álj be a sorba sok mosolygós fejjel. Ezt elolvasta, és elkezdte kérdezni hogy lezbikus vagyok-e, meg ilyenek, de teljesen komolyan. Az a gondom hogy nem tudja megérteni hogy ez ember ilyet poénból is irhat.
2009. dec. 30. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
áá. az öregek - a normálisabbja - mindig aggódik, nehogy vmi baj legyen a poronttyal. én is öreg vagyok..:)
2009. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám sem érti a viccet
2009. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neaggódj.Az enyém is ilyen:S
2009. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy általában a konzervatívabbbaknak van a legmocskosabb fantáziájuk.
2009. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezért nem hagyom, hogy az msn-em közelébe kerüljön! XD Bár az én anyum lehet megértené, hogy ez csak poén. :)
2009. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!