Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm, nem mondanám a legjobbnak, mert nincs igazából legjobb. Mondjuk úgy, hogy mindent megbeszélünk, sok mindent átéltünk már együtt stb..Folyton beéget a többi barátom előtt. Például beszélgetünk többen, akkor próbálja úgy kihozni a beszélgetést, hogy a végén nevetség tárgya legyek. Bedob ilyen gúnyos megjegyzéseket, hogy "Most Dorka hülye, szerintem hagyjuk itt vagy zárjuk ki" és ezen elkezdenek röhögni. Komolyan mondom, ilyenkor úgy felpofoznám, de inkább finoman visszaszólok, ő meg még jobban visszavág vagy megsértődik. Csodálkozik rajta, ha már nem szeretek vele emberek közé menni. Vagy beszélgetek egy barátnőmmel személyes dolgokról, akkor ő bekapcsolódik és elkezdi neki mondani, hogy "Látom, hogy inkább velem akarsz beszélgetni, nyugodtan leléphetünk"..ezt ilyen gúnyosan, azt hiszi, hú de vicces. Meg volt egy csaj, aki kijelentette, hogy tetszem neki (biszex volt), én meg hát próbáltam vele valahogy megbeszélni ezt a helyzetet, barátnőm meg régebben mindent mondott rá, de miután ezt megtudta, teljesen odavolt érte, engem meg leoltott, hogy biztos én kezdtem ki vele. Komolyan mondom, néha úgy kiakaszt azzal, hogy mindig próbál hülyét csinálni belőlem. A társaságban mindig megdicsérnek, hogy milyen szép vagyok, őt meg nem és folyton letiporja az önbizalmamat. Én csomószor megdicsérem, hogy milyen jól áll neki ez vagy az, ő meg csak annyit mond, hogy "tudom", rám meg mindig kitalál valamit. Például múltkor volt egy parti, amire már régóta készültem, végre úgy éreztem, hogy most magabiztos vagyok, nem egyenesítettem ki a hajam, hanem meghagytam szép hullámosan, ő meg elkezdi, mikor meglát, hogy "Összevissza áll a hajad, valamit csinálhatnál vele". Hát kevés választott el, hogy otthagyjam a francba. Folyton hangoztatja, hogy ő milyen jól néz ki és mikor egy helyes srác látványosan megbámul engem, bunkón beszól, hogy "igazából engem nézett, téged nem vett észre"..olyan gyerekes. Múltkor is kórházba kerültem agyhártyagyulladással, majdnem meghaltam és fel sem hívott, nem is keresett, én hívtam, hogy mi bajom van. Most is nem megyek sehova szilveszterezni, mert anyuék elmennek, bátyám meg 40 fokos lázzal fekszik és nem akarom magára hagyni, mondom barátnőmnek, hogy mi a helyzet, ő meg kiröhög. Most ezeket túlreagálom vagy tényleg ilyen paraszt?

19/L


2009. dec. 31. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg paraszt,hogy a Te szavaiddal éljek.Szerintem hanyagoljad,ne pazarold rá a drága idődet.Te ne keresd őt,ha pedig ő keres Téged,sose érjél rá vele foglalkozni.A baráti társaságba is mellőzd a közelségét,mert gondolom 1 a baráti körötök.Nyílván kisebbségi érzése van és ezzel a viselkedéssel akarja leplezni.Neked legyen eszed,ha már neki nincs.keress magadnak másik bizalmas barátnőt.Ő nem érdemel meg Téged.Az ő szintjére meg ne alacsonyodj le,ezért nem ajánlottam,hogy égesd be Te is.
2009. dec. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

EZ NEM BARÁT.

Vagy leülsz vele megbeszélni az ilyeneket, vagy elfelejted, és másokkal barátkozol.

2009. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert nem lehet barátnak nevezni, a patkány vagy a féreg sokkal jobban illik rá...
2009. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát. Sőt, irigy rád, de nagyon. Szerintem nem is hozzád való, ő olyan élősködő fajta lehet. Hagyd a fenébe, és örüljön, hogy te nem alázod előtte szét, mielőtt lekoptatod, de azt is csak azért, mert nem süllyedsz le a szintjére. Búék.
2009. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mitne mondjak, ez nem barátnő, Aki féltékeny rád, meg beszólogat akkor? Szerintem Haggyad a francba nem érdemes barátkozni ilyen döggel. Meg az igazi barátnőt érdekelné ha bekerülnél a kórházba.. Mondd a szemébe hogy milyen bunkó beszólásai vannak, és ne haggyad magadat szóljál csak vissza.
2009. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az ilyen egyáltalán nem barát, még a közelében sem jár. Szerintem, felejtsd el ez a lányt és keress, barátkozz másokkal és biztos találni fogsz olyan barátnőt, akiről tényleg el lehet mondani, hogy ő egy igaz barát.

Ha ennyire ostoba, hogy azért kiröhög, mert ápolod a bátyód, és gúnytárgyává tesz, nem érdemli meg a barátságod.

Hidd el, az ilyen majd az élete során vissza fogja ezt még kapni.

2009. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!