Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rossz SMS-t...

Mit csináljak? Rossz SMS-t küldtem szilveszterre egy embernek. SOS!

Figyelt kérdés

Az uncsitesómnak(erősen balos) ezt az SMS-t küldtem.


,,Az lesz idén a móka ha börtönbe megy a Kóka.S hogy ne érezze magát furcsán,cellatársa lesz a Gyurcsány.Ez az amit nagyon várok boldog új évet kívánok!"


Mi legyen?Kérjek bocsánatot?Hagyjam?Mi legyen?


2009. dec. 31. 18:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Csak most kezdtünk közeledni egymáshoz.Most meg ez!
2009. dec. 31. 18:59
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy reagál rá. Ha olyan természetű, felfoghatja poénnak, és akkor nem kell semmit hozzáfűzni. Ha érzékenyen érinti, akkor mondd meg, hogy ne haragudjon, eltévesztetted. Nehogy már ezen múljon a kapcsolatotok.
2009. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
ez csak egy bohókás ujjévi vers
2009. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Csak igazat írtál.
2009. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérsz, nem neki akartad. Politikai okok miatt nem foglalkozni a másikkal az eléggé butaság...
2009. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki ennyire bele van buzulva egy pártba vagy politikusba, hogy emiatt berág egy rokonára, arra inkább nem mondok semmit...
2009. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Látod, ezért nem szabad belekeverni a politikát az alkalmakba, mint pl. az újév... Most ki kell várnod, hogy reagál, én mondjuk nem díjaznám az ilyen versikéket, de bármely oldalról jön is, eleve utálom a politikusokat, és jó lenne az ünnepekből és alkalmakból kihagyni, legalább ilyenkor ne halljak róluk, érted. :-)
2009. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Nehogy szólj!


Ha az illető szóvá teszi, akkor háborodj fel, és neved ki: "Ne legyél már te is olyan, mint a fideszesek! Fideszes szokás vérig sértődni, ha poénkodnak a führerjükön. :)))"

Szóval, fogd ki a vitorlájából a szelet.

2009. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Remélem nem baj ha elküldtem valakinek üzibe :D

boldog új évet!

2009. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

", és neved ki.." Tanulj meg irni komcsibarátom!!:D

Ez csak egy hiú ábránd,pedig elégedett vigyor lenne az arcomon,ha ez megvalósulna amit elküldtél smsben...:))

2009. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!