Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rossz SMS-t...

Mit csináljak? Rossz SMS-t küldtem szilveszterre egy embernek. SOS!

Figyelt kérdés

Az uncsitesómnak(erősen balos) ezt az SMS-t küldtem.


,,Az lesz idén a móka ha börtönbe megy a Kóka.S hogy ne érezze magát furcsán,cellatársa lesz a Gyurcsány.Ez az amit nagyon várok boldog új évet kívánok!"


Mi legyen?Kérjek bocsánatot?Hagyjam?Mi legyen?


2009. dec. 31. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

hű!

:))))

maga az újévi köszöntő, baromi jó! de mit reagál unokatesód, azt nem tudom. de előre ne kérj szerintem bocsánatot.

2009. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd a fenebe, rosszul kuldted, rosszul kuldted. Semmi baj nem lesz ebbol! Kuldjel neki egy masikat is, amit neki szantal. Felejtsd el es unnepelj!!!

BUEK!:)

2009. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

", és neved ki.." Tanulj meg irni komcsibarátom!!:D - Mi a sz...rt politizálsz ebben a témakörben!?! (Avagy íme, te vagy egy vérigsétrődő? :))

...ahelyett, hogy te meg megtanulhatnál idézni! :D


A kérdésre: csatlakozom az előzőhöz.

2009. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sztem ne mondd meg neki h.tévedés volt...poénként kezeld te is,hátha ő se akad ki...végülis szilveszter volt;)


majd írd meg mit reagált!

2010. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mivolt? :D
2013. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!