Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen elakarok költözni...

16 évesen elakarok költözni egy panelházba, szerintetek ez normális a koromban?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy most kertes házban lakom szüleimmel, testvéremmel. Sajnos ott még nem járunk, hogy legyen emellé egy lakás is. Szoktam nézni az Édes Életet ahol látom az egyik celeb lakását. Nagyon megtetszett, már régebben is szerettem a panelokat. Álmom lenne, ha ott lakhatnék egyedül, haverokkal feljárogatni.

2014. jún. 3. 11:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

3 napja költöztem kertesből panelba. (Meg az ország másik felébe.)

A felettünk lakó éjszaka szarintem vascsővel veri a járólapot, meg a csöveket, és csapágygolyóval dobálózik. A wcben hallom, hogy ki, mikor, mit csinál...

És ez még egy csendes lakás. Voltam már olyanban is, ahol újszülött aludt fölöttünk. Hasfájós volt, és minden este ordított. Pihenni nem sok lehetőségünk volt.

Az viszont pozitív, hogy nem kell gazolni, füvet nyírni. :)

2014. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Dávid Benedek válasza:
Nagyon korai még. Ne koltozz! Es kesobb sem a panelt erdemes valasztani, hanem inkabb egy belvarosi pici lakast, hasonlo arban van, de nem tavfuteses peldaul.
2014. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!