Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen elakarok költözni...

16 évesen elakarok költözni egy panelházba, szerintetek ez normális a koromban?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy most kertes házban lakom szüleimmel, testvéremmel. Sajnos ott még nem járunk, hogy legyen emellé egy lakás is. Szoktam nézni az Édes Életet ahol látom az egyik celeb lakását. Nagyon megtetszett, már régebben is szerettem a panelokat. Álmom lenne, ha ott lakhatnék egyedül, haverokkal feljárogatni.

2014. jún. 3. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
amire te vágysz az egy külön szoba, azt meg otthon is megtudod oldani. költözz ki a garázsba vagy alakítsátok át gipszkartonozással a sufnit. Ha van nyári konyha félétek az még jobb.
2014. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

panelban lakom... ami itt megy az huu...... Aludni nem lehet ugyanis a felettunk es alattunk levo szomszed meg hetkoznap is uvolteti a zenet... szoltunk mar de nem hatja meg oket..

en szeretnek kertesbe koltozni ott kimehetek az udvarra :-)

Nemsoka 18 leszel kitartas :)))))

2014. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%
Az ember 16 évesen annyi mindenről álmodozik. Aztán múlnak az évek és elkezd lejönni a földre. Álmodozz csak , tervezgess. Végül úgyis a való világban találod magadat.
2014. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egyszer laktam panelházban 3 hónapig. Ezalatt kétszer jöttek csótányt irtani. Biztos, hogy ez az álmod? Szebb álmaid is lehetnének :)
2014. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én megértelek, mi is kertesben laktunk szüleimmel, és tizenévesen ilyesmire vágytam, mint te. Érettségi után eljöttem egyetemre, és albérletbe költöztem, most meg már párommal lakunk panelban, én még mindig jobban szeretem és nem szeretnék kertesbe költözni, mondjuk főleg azért, mert nekem ez így kényelmesebb (bent lakni a városközpontban, vagy attól nem messze) és valahogy biztonságosabban is érzem magam, bár nem tudom pontosan, miért.
2014. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyetéretek :D Ja és megkérdezhetem a korodat és hogy van -e gyerek? :)
2014. jún. 3. 14:45
 17/22 anonim ***** válasza:
25/L, és nincs még. :)
2014. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egy ilyen 60-65 nm-es lakás 5 milliónál többe kerül :(
2014. jún. 3. 15:22
 19/22 anonim ***** válasza:
Kicsit gyerekes vagy még, de majd kinövöd :) Szóval, sokkal többe kerül mint 50 millió. Bérelhetsz, de mondjuk gondolom nem azt akarnád, hogy a szüleid fizessék. 2 év múlva adott lesz a lehetőség, eljársz diákmelózni és kiveszel egy lakást.
2014. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
5*
2014. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!