Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék elköltözni itthonról...

Szeretnék elköltözni itthonról, de az még jó sokára lesz, a pénz miatt. Addig hogy ne őrüljek meg anyámtól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 18:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad meg,hogy mivel őrjít meg az anyád,így nagyon nehéz válaszolni a kérdésedre.Na meg az se minegy,hogy hány éves vagy.
2010. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs pénzed, lakásod vegyonod jövedelmed akkor örülj neki hogy van hol lenned, tartsd a szád és a lépést. Más nem marad. Nagyszájú nagyfiú akkor lehetsz majd ha saját lábadra tudsz majd állni. De addig ne kritizálj!
2010. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
te biztos egy szülő vagy..egyébként lány vagyok,anyám nem dolgozik,a házimunkát is én végzem helyette,mert a főzésen és a mosáson kívűl szart se csinál....
2010. jan. 1. 18:47
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

A mosás és főzés is házimunka,sőt elég időigényesek.Az meg még jó,hogy te is besegítesz,teljesen normális,hogy te takarítasz.

Egyébként igaz,ha nem akarsz becsavarodni,akkor fogadd el,hogy otthon anyu a főnök.Lehet még meg is változik,ha nem "csatatér"az otthonotok.

2010. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
hát...én nem így látom..nem hiszem el,hogy kitölti a napját,hogy megfőz,meg beteszi a gépbe a ruhát,X perc múlva meg kiveszi....de mindegy...attól,hogy nincs saját lakásom(egyébként neki sincs,és nagyon sok korombelinek nincs) azért még nem kéne ovisként kezelni.
2010. jan. 1. 19:01
 6/27 anonim ***** válasza:
71%
Talán a stílusod miatt kezel így!Elég érdekes,s mintha éreznék egy csepp nagyképűséget is...Tudod,akármilyen is,akkor is az édesanyád,ha nyálasnak nevezel,ha nem.Mondjuk,fogalmam nincs milyen tulajdonképpen,mert nem írtad.Minden esetre gyűjtsd a pénzt.Aztán megmutathatod,milyen fasz@ csaj/csávó vagy...Végül is annak érzed magad,én úgy látom!
2010. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Látom,írtad,csaj vagy.Nem tudom,nekem olyan ki,ha én nem emberkének tűnsz,akinek fogalma sincs,milyen elvezetni egy komplett háztartást!Előző voltam.
2010. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nekem meg úgy tűnik,hogy a mai "háziasszonyok" szeretnek a házimunka és a gyerek mögé bújni,aztán szépen elvannak otthon.nem véletlenül mennek el a férjeik is inkább máshova-tisztelet annak a kevés kivételnek,aki van:)gondolom akkor komoly megterhelés lehet mosni,főzni,gyereket nevenli,már aki csinál olyat..még szerencse,hogy ezt mindenki maga vállalja! majd ha lesz egy kölköm,én is jól kihasználom és felnőttkorában is debilnek kezelem,mert nincs saját kecója!

És köszi,már gyűjtögetem a pénzt,remélem hamar összegyűlik:)

2010. jan. 1. 20:06
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Én büszke vagyok rá,hogy van mi mögé bújnom,pedig se férjem,se gyerekem,és nem vagyok 40,sőt,messze nem...Lehet,hogy Neked nincs mi mögé bújnod,és ez bántja csőrödet???Lehet,hogy 30 évesen sem lesz?Hmm?Nem sokat tudsz az életről,de a nagy arcod már most is megvan hozzá...Gratulálok!
2010. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

nem hiszem,hogy nagy lenne az arcom,szimplán csak elegem van...nem ismertek se engem,se anyámat! és csak azért,hogy ebbe a remek társadalomba való legyek,nem szülk gyereket a semmibe...hitelt pedig nem szeretnék törleszteni kb.25 évig!

Ennyi!

2010. jan. 1. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!