Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszik a szüleim, hogy...

Azt hiszik a szüleim, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves múltam,eddig nem volt komoly kapcsolatom lánnyal (nem mutattam be a szüleimnek),és most azt hiszik,hogy meleg vagyok. Mondtam nekik,nem vagyok az ,de nem hiszik. Véleményetek?

2014. jún. 7. 10:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%

Buták a szüleid, nemes egyszerűséggel. Én 21 évesen voltam először komoly kapcsolatban, nőként, bizonyára előtte leszbi voltam...

Nem értem az ilyen szülőket. Bezzeg, ha már 15 évesen a p****t hajtottad volna, és tojnál a tanulásba, akkor meg azért sírnának. Elég sok komolyabb fiú ismerősöm volt úgy, hogy csak húszas éveiben kezdett el ismerkedni. Előtte még nem érdekelték ezek a dolgok.

2014. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
8%

Vizsgaidőszak:-D

Nálunk akkor voltak a legnagyobb bulik...

Az elmúlt 5 évben is végig vizsgaidőszak volt?

2014. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Azért túlzás,hogy buták,ezt nem részletezem. Én vagyok az egyetlen gyermekük,ők már 20 év környéken házasodtak anno :)
2014. jún. 7. 12:11
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
Menj el buliba, szedj össze valami kis ribit, vidd haza és dongesd meg jó keményen
2014. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Tee ,Sych menj már innen! Akkor érettségire készültem,14-15 évesen minek kapcsolat? Semmi értelme.
2014. jún. 7. 12:15
 16/29 anonim ***** válasza:
11%

Persze:-), mindig lesz kifogás. Később az lesz, hogy a munka elfoglal...Aztán majd összesöndörödsz a köpcös, kopasz szemüveges rendszergazdával a céges bilin és rögtön rájössz, hogy ki vagy valójában.

Csá, csokinyuszi, jó tanulást!

2014. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%
Én 20 éves vagyok, nekem se volt még komoly kapcsolatom (lány vagyok). Őszintén szólva nem is hiányzik, néha gondolok rá, hogy jó lenne, de nem a pasizás tölti ki a napjaim nagy részét. Van akinek kevésbe van erre igénye. Mondjuk nézz utána, hogy nem vagy-e aszexuális (nekik pl. egyáltalán nincs igényük ilyesmire).
2014. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

A véleményem az, hogy engedd el a füled mellett, amikor a szüleid hülyeségeket beszélnek, mást nem nagyon tudsz tenni. Ha pedig folytatják ezt, akkor igyekezz minél kevesebb időt eltölteni velük.


A másik véleményem pedig az, hogy Scythian egy tipikus vérjobber tahó, aki csak gyűlölködni és a buta előítéleteit képes hangoztatni. (Gondolom, a Fideszes / Jobbikos körökben ezért vállveregetés jár, de attól még nem lesz európai a gondolkodásmódja.)

2014. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ez Scy,szerintem ,amellett ,amit leírt az utolsó egyvérbeli homokos is,csak már az elköszönés... Coming Outban is benne volt :)
2014. jún. 7. 13:55
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neked akkor voltak a legnagyobb bulik, de vannak, akik normálisan végig akarják csinálni az egyetemet, nem csak összecsalva, valahogy átlébecolva papírt akarnak szerezni
2014. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!