Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszik a szüleim, hogy...

Azt hiszik a szüleim, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves múltam,eddig nem volt komoly kapcsolatom lánnyal (nem mutattam be a szüleimnek),és most azt hiszik,hogy meleg vagyok. Mondtam nekik,nem vagyok az ,de nem hiszik. Véleményetek?

2014. jún. 7. 10:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem írtad hogy ezért cseszegetnének vagy fenyegetnének hogy kitagadnak meg ilyesmi, szóval inkább örülj neki hogy elfogadnak olyannak amilyen vagy :D Egyszer meg úgyis lesz csajod akit majd bemutathatsz. Csak nem kergetik el, hogy ugyan már a mi fiúnk meleg keress egy másik kamu pasit kis leszbi :D
2014. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

"A másik véleményem pedig az, hogy Scythian egy tipikus vérjobber tahó, aki csak gyűlölködni és a buta előítéleteit képes hangoztatni. (Gondolom, a Fideszes / Jobbikos körökben ezért vállveregetés jár, de attól még nem lesz európai a gondolkodásmódja.)"


Szerintem meg egy szintén meleg libsi bunkó. :-D

Kár ebbe a politikát belekeverni. De megjegyzem pont a liberális balos hülyegyerekekre jellemző, hogy 14 évesen már össze-vissza bagzanak, mint a nyulak.


Egy kultúráltabb jobbikos, és most ne arra a pár hungarista bunkóra gondoljunk, akikkel gyakran a jobbikot azonosítják, úgy vélekedik, hogy szexelni érett fejjel érdemes, nem taknyos 14-15 éves gyerekként. Továbbá az egyetemet végigbulizzuk és a vizsgaidőszakot végigisszuk, végigdrogozzuk mentalitás is inkább balos jelenség. Legalábbis nekem egyik jobbikos egyetemi ismerősömre sem jellemző ez a viselkedés.

2014. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
44%

"Gondolom, a Fideszes / Jobbikos körökben ezért vállveregetés jár, de attól még nem lesz európai a gondolkodásmódja."


Nem. Pofánverés jár érte.

2014. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán majd összesöndörödsz a köpcös, kopasz szemüveges rendszergazdával a céges bilin és rögtön rájössz, hogy ki vagy valójában."


Ne a saját vágyálmodat vetítsd ki a kérdezőre, látens melegecske! ;)

2014. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszi srácok :)
2014. jún. 7. 16:36
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
Már ne is haragudj, de elég korlétoltak lehetnek a szüleid és persze mindenki más, aki hasonlóan gondolkozik. Miért lenne már meleg, aki 19 évesen nem csajozik? Én 26 éves nő vagyok és egyedülálló, mégsem vagyok lezbikus. Egyszerűen sem időm, sem pedig kedvem nincs egy párkapcsolathoz. Nem mindenki igényli az ilyesmit. Egyik ismerősöm 25 éves koráig szűz volt, csak doktori után kezdett csajozni. Természetesen ő sem meleg. Tudom, hogy manapság az a menő, ha valaki már 12 évesen dug, de ezt nagyon szomorúnak tartom. Inkább ez a szégyen.
2014. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem korlátoltak,csak tudod az ő idejükben már 20 évesen házasodtak kb...
2014. jún. 7. 18:07
 28/29 anonim ***** válasza:
76%
Az enyémben is, mégsem csesztetnek ilyen ostobaságokkal. Sőt, annak a szülei is, akinek 25 éves koráig még csaja sem volt.
2014. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én meleg vagyok, és volt alibi barátnőm. Aki fél bevallani magának, annak mindig lesz ideje ál barátnőt szereznie.

Szerintem ne foglalkozz a szüleiddel, meg ezzel a meleg témaval, idővel majd úgyis meg fogják látni, hogy nem vagy az.

Most csak hagyd rájuk.

18F

2014. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!