Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam párommal hogy...

Hogyan tudassam párommal hogy csináltassa meg a fogát, anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Páromnak sajnos elég hiányos a fogszerkezete,de nem merem neki mondani hogy menjen el fogorvoshot,mert félek hogy megbántom.Jó ember különben,ennyi hibája legyen.De már zavaró,mert rossz a szájszaga emiatt csókolózni se nagyon csókolózok vele,nem tudja hogy miért,mert neki ez "természetes" hogy ilyen hibás a foga.Persze nekem is van meg másnak is hibás foga,de neki szinte foga sincs,elöl 3 foga van de az is romlik.És még csak 31 éves.Mit tegyek?Bánt egy kicsit a dolog.
2010. jan. 1. 21:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Látod, hogy nem volt nehéz:)

Bár szerintem nyilvánvaló volt, hogy zavarja, de sajnos tényleg nem két fillér a kezelések. De örülök, hogy tudtál vele beszélni, és remélem ennél nagyobb gondotok nem lesz majd az életben:)

2010. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megoldódott. A pénz sajnos nagy úr. Én egyetlen fog pótlásan depressziózok már egy ideje. Egyébként azért is fontos,hogy az anyagi beruházasok között is előre vegyétek,mert ha nincsenek,illetve rosszak a fogai,akkor a rágási nehézségek miatt előbb-utóbb gyomor és emésztési problémái is lesznek. Minden jót!
2010. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. jan. 2. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!