Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tegnap este az engedélye...

Párom tegnap este az engedélyem nélkül az anyjáéknál hagyta a pici lányunkat. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a párom elvitte a kicsit az anyósomékhoz. Ott kitalálta, hogy otthagyja éjszakára, csak azért, hogy kettesben töltsük az éjszakát. Csúnyán összevesztünk, meg sem kérdezett, hogy én mit szólok hozzá. Felelőtlen apa, csak az a fontos amit ő akar.
2014. jún. 11. 11:07
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
44%

És hol aludt végül a gyerek?


Én megértem a kérdezőt,egy 5 hónapost csak úgy nem hagyunk ott sehol,én még a nagyszülőknél sem,úgy meg végképp nem,hogy az egyik szülő nem tud róla.

Én is kiakadtam volna rendesen,vagy én mentem volna a gyerekért,vagy visszazavarom érte,de rögtön.

Két szülője van annak a gyereknek,ketten döntsenek már.

(szerencsére nálunk ilyen elő nem fog fordulni,anyósék 250km-re élnek)


az már ha kettesben akar lenni az apuka,akkor normálisan meg lehet beszélni,anyuka készit a gyereknek enni,kaját,stb,és felkészül lelkileg hogy először fog máshol aludni a baba.

De így...nem hogy szex nem lenne,alhatna a kanapén...

2014. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
38%
5 hónapos gyereknél én is kiakadnék. éjszakára 3 éves kornál előbb nem adtuk a gyerekeket
2014. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan akadjatok ki! Csak azt nem tudom, hogy kit érdekel az, hogy ti kiakadtok?-)
2014. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
38%

22-es vagyok

Érdekli a páromat,ezért nem is tesz semmi hasonlót.

És szerintem a kérdezőt is érdekli,hisz ezért kérdezett.

2014. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
36%

Emberek kamu, egy öt hónapos gyereket az utcára nem viszek ki sétálni tápszer, víz, pelenka stb. nélkül nem hogy órákra a nagyszülőkhöz!

Ha pedig mégsem kamu, akkor kedves kérdező legközelebb pakolj neki ezt-azt mert bármikor tele lehet az a pelenka!

Férjeddel meg normális hangnemben beszéld meg, hogy egyedül nem dönthet arról, hogy másnál hagyja a gyereket!

2014. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csak jot akart.. kettesben akart veled lenni... nem idegenekre bizta hanem az anyjaekra! ok is neveltek gyereket.. de amugy a helyedben en is ideges lettem volna.........
2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem maga az, hogy aludjon a gyerek a nagyszülőknél, hogy kettesben lehessenek a szülei, nem baj, de azért nem ártott volna szólni. Mondjuk azt én se értem, hogy tápszer és pelenka nélkül otthagyja este. Mit adnak neki enni, és mibe teszik tisztába? Főleg, ha nem Budapesten élnek, ahol minden sarkon van éjjelnappali bolt, ahová leugorhatnak.


Nekem inkább ez fura, mi bajuk van manapság az apukáknak, hogy ennyire nincsenek képben a gyerek gondozásával kapcsolatban? Hogy tudja felszerelés nélkül otthagyni a nagyszülőknél? Itt most nem az a baj, hogy a nagyszülők alkalmatlanok, nyilván meg tudják oldani, hiszen legalább egy gyereket tuti felneveltek, de pelus, popsikrém stb. nélkül érdekes.


Vagy amit írt az egyik válaszoló, hogy "ránéz" a gyerekre, mielőtt apával elindul... miért, apa nem felnőtt ember? Nem tud gondoskodni a saját gyerekéről??? Nem bántásból, de ez nekem nagyon furcsa, hogy a gyerek apját ellenőrizni kell, és nem tudja magától, hogy mit kell vinni, mit kell csinálni. Az apák ennyire alkalmatlanok tényleg, vagy az anyák élnek abban a tudatban, hogy a gyereknek kizárólag az a jó, amit ők csinálnak, és ők nem bíznak a férjükben?

2014. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
43%
Kedves kérdező! Mi az hogy az engedélyem nélkül??? Maximum nem beszélte meg velem! Nem az atya úr isten vagy... Én ha így beszélnék párommal szembeköpném magam! Illetve egy ilyen korú gyermekkel bárhová megyek van nálam, tápszer, pelenka stb stb! Megakart lepni hogy kettesben maradhattok! Én a párod helyében soha többet még 5 percre sem vinném el a gyerekeD
2014. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
31%

Én is kiakadtam volna.

Igen, kell az engedélye, mert az anya. Fordított esetben az apa engedélye is kellene. Ott voltak, nyilván jól érezték magukat, aludjon ott, rendben van. De ha a férjem a gyerekünk nélkül menne el és nélküle jön haza, nyilván leverne a víz.

Igenis fel kellett volna hívnia a kérdezőt, hogy mit szólna hozzá hogyha ott aludna a gyerek.


Mi evett reggelig?

2014. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező! Ez a gyerek nem a tied egyedül, a férjedé is. Pontosan ugyanannyi joga van a gyerekhez, mint neked.

Gyanítom, az a típus vagy, akinek amint megszületett a pulyája, a spermadonor már csak útban van. Nem engeded pelust cserélni, etetni, valószínűleg ezért sem tudta, hogy mit vigyen magával.


Ennek ellenére próbálkozik, hogy a házisárkányt meglepje egy romantikus estével.


Te pedig ezen kiakadsz és csúnyán összeveszel vele.


Csak az a fontos, amit te akarsz? Vagy már tényleg csak nyűg a férjed, és le sem fekszel vele? A gyerek ugye szigorúan melletted alszik, hogy még szeretkezni se kelljen, ugye?


Őszintén sajnállak, hogy anyuka lettél, és megszűntél nő és feleség lenni. De te is sajnálhatod, mert szerintem várhatod, hogy mikor fog meglepni ismét bármivel a férjed.

Tudod, mi lesz a következő kérdésed címe?


"A férjem megcsalt, hat hónapos a kicsi, mit csináljak?"

2014. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!