Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlem magam a párom...

Szégyenlem magam a párom előtt a tegnap este miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap este értünk haza a párommal, édesanyámnak már akkor rossz kedve volt, még csak nem is köszönt. Kérdeztem mi baja, nem válaszolt. Párommal még beszélgettünk egy kicsit,aztán felhoztam neki, hogy aludjon nálunk. Szóltam anyunak is, erre ő totálisan kiakadt és ordibálni kezdett, ha a párom nálunk alszik, akkor ő "eltakarodik itthonról". Magyarul burkoltan ki lett vágva a lakásból. Nagyon szégyelltem magam a barátom előtt, láttam hogy neki is kellemetlen a dolog. Nagymamám is velünk él, ő is sokszor hozott már kellemetlen helyzetbe. Ha a párom nem akart enni, akkor rákiabált, hogy ne is egyen, mert úgy is meg van mérgezve. Lassan már egy éve együtt vagyunk, de eddig csak 2x aludtunk együtt, ugyanis ebből mindig cirkusz van itthon és 3-4 napig nem szól hozzám senki. Mama azt állítja, amíg nem vagyunk férj és feleség, addig nem alszunk együtt. Annyira kellemetlen nekem ez az egész. Már megfordult a fejemben is, hogy elhagyom a barátom, nincs szívem ilyennek kitenni, mert ő nem ezt érdemli. Mit csinálhatnék?


21/L


2014. márc. 23. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretheted ha ink elhagyod... Pfff. Állj ki mellette inkább, vagy cuccolj el otthonról.
2014. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És hozzá nem tudtok menni? Az megoldás lenne.
2014. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Abból is csak ordibálás és harag lenne sajnos. :(
2014. márc. 23. 07:26
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

1. Ha tudod, hogy anyukád szerint addig nem lahat ott a barátod, amg nem vagytok házasok, akkor miért hívod oda? Ezzel ugyanis TE provokálod a veszekedést.


2. Ha emiatt el akarod hagyni a párodat, akkor csak örögyet keresel a szakításra, vagy pedig óvodás szinten állsz értelmileg.


3. Ha nem tetszik a helyzet, akkor költözz külön és senki nem fog beleszólni, hogy ki alszik nálad.

2014. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi sem aludhatunk otthon együtt a párommal otthon (mindketten Fiúk vagyunk), mi úgy oldjuk meg, hogy szállásra járunk, van már 4 ezer forintért normális, erre dobjuk ossze a pénzt... Nekem eszembe nem jutna ott hagyni a párom ez miatt, inkább a családom hagynám ott, már Bocsi, ha Ennyire utálatosak...
2014. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

elég furcsán áll hozzá a családod a kapcsolatodhoz. szerintem 18 éves kor után már nem szentségtörés ha valakinél ott alszik a párja, pláne ha van hely, és nem zavarja a szülőket az ottléte.


emiatt szakítani oltári butaság lenne.

inkább azon legyetek, hogy minél hamarabb összejöjjön a pénz a közös életre és mehessetek albérletbe lakni. ott már senki nem cirkuszol ilyenekért.

2014. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők ezt így gondolják és pont, meg kell érteni és nem provokálni azzal, hogy odaviszed és megkéred aludjon ott. Viszont, ha hozzá mentek abba semmilyen beleszólásuk sem lehet. Minden egyes éjszakát otthon töltesz, vagy barátnőknél szoktál azért aludni? Az meg, hogy elhagyod...ennyi erővel sosem lesz barátod/férjed huzamosabb ideig.
2014. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért te is hibás vagy a kialakult helyzetben. Úgy illene, hogy először édesanyádat kérdezed meg az ottalvásról, s csak utána ajánlod fel a barátodnak.


Az alapján, amit leírtál, hogy még a nagymamád is veletek lakik, megértem, hogy nem akarnak éjszakai vendéget, így is elég szűkösen lehettek a lakásban. Egy idős asszonynak nem lehet kellemes, hogy egy idegen fiút kell kerülgetnie, közös fürdőhasználat, WC (időseknél éjszaka többszöri WC-használat, körülményes fürdés stb.) miatt is. Te úgy érzed, ők hoznak téged kellemetlen helyzetbe, pedig valószínűleg ez inkább fordítva van, csak te nem veszed észre.

2014. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetedet én is így voltam, ha ezért szakítasz vele nem szereted. Ha ilyen a családod sok mindent nem tudsz tenni.
2014. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én apám meg kurv..nak nevezett én meg mondtam így jártál ,így úgy is annak képzel akkor már mindegy mihez társítja ezt a véleményét.Pedig mi még otthon is csináltuk:D igaz 23 voltam,de 21 évesen is már rég felnőtt vagy amíg engeded ezt nekik addig nem lesz életed és csak pincsi kutya maradsz. Azóta a párom a férjem lett apám meg elköltözött itthonról:D
2014. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!