Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom tegnap este az engedélye...

Párom tegnap este az engedélyem nélkül az anyjáéknál hagyta a pici lányunkat. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a párom elvitte a kicsit az anyósomékhoz. Ott kitalálta, hogy otthagyja éjszakára, csak azért, hogy kettesben töltsük az éjszakát. Csúnyán összevesztünk, meg sem kérdezett, hogy én mit szólok hozzá. Felelőtlen apa, csak az a fontos amit ő akar.
2014. jún. 11. 11:07
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
61%
Az "engedélyem nélkül" kifejezés erős és nem szerencsés, de egyébként igazad van. Semmi gond azzal, hogy kettesben szeretett volna veled lenni, de ezt nem így kellett volna intézni. Ilyen pici gyereket nem csak elviszünk, aztán otthagyunk a nagyszülőknél minden felszerelés nélkül. Ez megy egy 2-3 évesnél, de egy 5 hónaposnál nem. Arról nem szólva, hogy az ilyet meg kellett volna veled beszélnie, szépen összepakolni a picinek és úgy elvinni. Nem jól járt el.
2014. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
84%
Lehet előre le volt egyeztetve a nagyszülőkkel ,hogy viszi a kicsit . Nyilván nem éheztették !!! Lehet be volt neki szerezve tápszer ,bébiétel ,pelenka ,ami kell . Amikor a lányom volt kicsi és vittem anyuhoz ,ő is gondoskodott a szükséges dolgokról .
2014. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
96%

Nem azzal van a baj, amit az apa csinált, hanem ahogy csinálta!


Beszéljék meg és menjen.


Csak gondolom a kommunikáció már nagyon nem működik ebben a kapcsolatban - ami a válaszok alapján valószínűleg a kérdezőnek is köszönhető.

2014. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
52%
Azok akik elítélték eddig a kérdezőt és kiosztották írják már meg az ő férjük is megbeszélés és felszerelés nélkül viszi el vagy vitte már el eddig az öt hónapos babát máshova ahol egész éjjel otthagyta? Egyszer is előfordult ez már veletek? Voltatok a helyében?
2014. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
51%

35, és erre az a normális reakció, hogy csúnyán összeveszik a férjével? Ja, mert elvitték az ő kis pulyáját, oszt már félkarú óriásnak érzi magát nélküle, és a férjével már nem tud mit kezdeni.


Tudod, mit kellett volna tenni?

Odatelefonálni a nagyszülőkhöz, megkérdezni, hogy "a lökött fiatok elfelejtett enni vinni és pelust, átszaladhatunk egy adag ennivalóval és váltás pelenkával?"


Majd átszaladni, gyors csók a gyereknek, hazajönni, és ki sem szállni az ágyból reggelig!


Ezt csinálta volna egy normális feleség, de nem egy ilyen puffogó sárkány.

2014. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
71%
35-ös: nem történt velem ilyen, mert a férjem gondos apa, ha arról lett volna szó, akkor egyértelmű, hogy pakolt volna azt ami kell. De mi nem vagyunk ilyen viszonyba sem, hogy az engedélyem kellett volna kérnie, hanem egyértelműen megbeszéltük volna. Ha nem világos, szerintem itt a többségnek a kérdező stílusával volt a gondja, nem azzal, hogy miért ne lehetett volna az 5 hónapost otthagyni a mamáéknál.
2014. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ha nem az engedélyeden van a hangsúly, hanem a gyerekholmikon, akkor mindenki neked adna igazat!
2014. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
61%
Én írtam hogy szembeköpném magam ha így beszélnék a párommal! Igen volt már velem ilyen helyzet! Fél éves volt a babánk mikor kiderült hogy párom előléptették, megfogta a picit átvitte szüleihez délután (én épp bevásároltam addig ő vigyázott a picire) Hazamentem sehol senki csak egy papír hogy átmentek szüleihez. Majd hazaállított a gyermekünk nélkül egy csokor virággal, hogy előléptették. Egy percig sem jutott volna eszembe hogy elhordjam mindennek felelőtlen apának stb stb! Mind a két nagyszülőnél van pelustólkezdve minden, ha látogatóba megyünk legalább oda ne kelljen mindent vinni.
2014. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
57%
Kiakadni én is kiakadtam volna, mert felelősek vagyunk a gyerekért, öt hónapos gyereknél nem örülnék, ha apuka partizánkodna vmit anélkül, hogy előtte szól. De ennyire nem lennék kiakadva, mert jót akart - és magamba is néznék, hogy eleget foglalkozom-e a férjemmel...
2014. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
49%
Te engedélyt kérsz a férjedtől bármire is, amit a gyerekkel tennél?
2014. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!